GÜNDEM

www.karaca.com’dan annelere yüzlerce hediye seçeneği

Yazar  | 

Her zaman yanlarında olamasak da çok sevdiğimiz bizi büyüten annelerimiz ve aile büyüklerimiz için  www.karaca.com’da  yüzlerce hediye seçeneği bulunuyor.

 Anneler Günü özel fiyatlarıyla sevdikleriniz için ihtiyaca uygun sayısız armağan seçeneği sunan www.karaca.com’da siz de sevdikleriniz için bir hediye seçebilirsiniz. Yemek takımları, çatal kaşık bıçak setleri, çay ve kahve fincanları, küçük ev aletleri, ev tekstili ve dekoratif ürünler www.karaca.com’da anneleri mutlu etmek için bekliyor.

 

Yaşamlara değer katan, hayatı kolaylaştıran Karaca, yeni çıkardığı Hatır Hüp Türk kahve makinesi ile annelerinize ve sevdiklerinize  verilebilecek en güzel hediyelerden biri… Tek seferde 5 fincana kadar kahve yapma olanağı sunan Hatır Hüp tek aynı zamanda el ile rahat bir kullanım sunuyor, ergonomik boyutu ile mutfakta yer kaplamıyor. Tek tuşla kolay kullanım sağlıyor ve rahatça temizlenebiliyor. Taşmayı önleyici sensöre sahip Hatır Hüp Türk kahve makinesi, otomatik kapanma özelliğiyle güvenlik konusunda tam not alıyor. Sıvıyı yükseltme-alçaltma tekniği ile taşırmadan otomatik olarak kahve pişirmesi ve sonuç olarak daha leziz bir kahve tadı oluşturması Hatır Hüp’ü benzerlerinden ayrıştırıyor.

www.karaca.com’da 249,99 TL’den başlayan fiyatlarla 7 farklı renk seceneği ile satışa sunulan Hatır Hüp Türk Kahve makinası sayesinde sevdiklerinizle paylaşacağınız çok şey var.

 

Bir önceki yazımız olan Familia Maxi Plus: Türkiye’nin En Uzun Tuvalet Kağıdı*! başlıklı makalemizde Familia, Familia Maxi Plus ve Maxi Plus tuvalet kağıdı hakkında bilgiler verilmektedir.