MODA

Viola Chan imzalı Oleg Cassini tasarımları ile gecenin yıldızı siz olun

Yazar  | 

 

 

Oleg Cassini kadınları bu sezon, Viola Chan imzalı çok özel Premium Line’da yer alan abiye tasarımları ile davetlerde tüm ilgiyi üzerine çekecek. Gösterişli balolara yakışacak derecede görkemli ve asil bu modeller, çağdaş detaylarıyla da zamansız bir tarz sunuyor. Elle işlenen özenli bezemeler ve göz alıcı detaylar, kadınların bedenini en zarif şekilde sarmalıyor.

 

 

Oleg Cassini Kreatif Direktörü Viola Chan’in marka için oluşturduğu çok özel Premium Line, bu sezon davetlerin yıldızı olmayı dileyen isteyen kadınlar için birbirinden ihtişamlı tasarımlar sunuyor. Chan’in birikimini ve kişisel dokunuşunu katarak tasarladığı Kaleidoscopic Dreams isimli koleksiyondaki parçalar, özgüvenli, çekici, cazibeli, özgür ve sofistike kadınlara hitap ediyor.

Işıltıyı zirveye taşıyan detaylar, saray bahçelerinden ilham alan desenler

Koleksiyondaki abiyelerde zarif düşük omuzlu modeller, A kesim siluetler, simetrik çiçek desenleri ile beli ve kıvrımları tanımlayan balık kesimler öne çıkıyor. Eteklerde kullanılan tüller ve tüyler, tasarımlara hafif ve hacimli bir görünüm veriyor. Parlak kumaşlarla kombine edilen pullar ve simli detaylar ise ışıltıyı zirveye taşıyor. Koleksiyonda nude tonlar üzerine geniş siyah dantel işlemeler, siyah, lacivert, antrasit, uçuk pembe, mavi ve somon gibi renkler öne çıkıyor.

Viola Chan tarzını yansıtan gösterişli işlemeler

Voila Chan tasarımlarının ayırt edici özelliği, girift detaylar ve süslemelerdir. Kaleidoscopic Dreams’te de en ufak boncuktan küçücük bir düğmeye kadar her detay en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş. Saray bahçelerindeki barok desenlerden ilham alan detaylar ile illüzyon etki yaratan dantel aplikeler için binlerce küçük pul ve boncuk teker teker elle işlenmiş.

Tüm ilgiyi üzerinize çekecek tasarımlar

Voila Chan tasarladığı her elbisenin kadın vücudunu kucaklaması ve tasarladığı kıyafetleri kim giyerse giysin gittiği davette tüm ilgiyi üzerine çekebilecek kadar şık görünmesi için çaba gösteriyor. Chan, tasarımlarında Jacqueline Kennedy, Grace Kelly ve Marilyn Monroe gibi isimleri giydiren ikonik modacı Oleg Cassini’nin, “İyi giyinmek biraz aşık olmak gibidir” sözlerinden de ilham alıyor.

 

Bir önceki yazımız olan Adidas Originals NMD, Stilini Yeni Renk ve Detaylarıyla Tamamlıyor başlıklı makalemizde adidas Originals, İlkbahar Yaz 2017 sezonu ve shop.adidas.com.tr/NMD hakkında bilgiler verilmektedir.