DEKORASYON

TRESETTE İLE MUTFAKLARDA BAHAR RÜZGARI

Yazar  | 

Değişimi simgeleyen, doğada yeniden canlanmanın başladığı ilkbahar, mutfaklara da yeniliği getiriyor. Beyazın zarafetiyle baş döndüren “Tresette Giza’’, tüm aileyi mutfakta bir araya getirerek, en mutlu aile sofralarını sunuyor.

 

Bahar, doğanın yeniden uyanışını, bereketi simgeler. Baharla birlikte evlerde de bir değişim süreci başlar. Bir yandan boya badana işleri bir yandan mobilya değişimi bir yandan da bahar temizliği yapılır. Tüm bu değişim sürecinde mutfak sektörüne yeni bir bakış açısı getiren Tresette, bembeyaz mutfak modeli Giza modeliyle mutfağınıza da bembeyaz kır çiçeklerinin esintisini taşıyor. Standart mutfak anlayışının dışına çıkılarak oluşturulmuş Tresette Giza, mutfağınızı, sadece yemeğin hazırlandığı bir yerden ziyade tüm ailenin bir arada olduğu bir yaşam alanı haline getiriyor. Beyazın sadeliğinin modern dokunuşlarla harmanlandığı yeni bir yaşam alanı sunan Tresette Giza, zarafet ve estetiği, işlevsel çözümlerle sunuyor. 21 çeşit parlak, 14 çeşit mat ve 4 çeşit sedefli parlak lake renk seçeneğiyle Tresette Giza, sensörlü led aydınlatmalı çekmece modülleri ile üst düzeyde konforu yaşatıyor. Aydınlatmalı, çıtalı ve camlı vitrin dolabıyla son dönemde oldukça revaçta olan country tarzına da gönderme yapan Tresette Giza, kuvars masa ve mat lake taburelerle de mutfakları bir yaşam alanına çeviriyor. Siz de hayali bembeyaz bir mutfak olanlardansanız, Tresette Giza bu hayalinizi gerçeğe dönüştürüyor. Sevdiklerinizle uzun vakitler geçireceğiniz Tresette Giza mutfağı yakından incelemeniz için 4A Collection’ın Etiler ve Caddebostan’daki mağazalarına uğramanız yeterli.

 

 

Bir önceki yazımız olan DIŞ MEKANLARA SANATSAL DOKUNUŞ! başlıklı makalemizde ayazağa, DEKORASYON ve dış mekan hakkında bilgiler verilmektedir.