DEKORASYON

Som Interior yenilendi!

Yazar  | 

Çukurcuma’nın modern tasarımlarıyla bilinen markası Som Interior,  yepyeni koleksiyonuyla artık Göktürk’te.

 Som Interior, tasarımcı Berat Taşkıran’ın masif malzemeye, güncel tasarıma ve detaylarda mükemmelliyetçiliğe olan tutkusuyla ortaya çıkan bir hayaldi aslında.  2012 yılında, Çukurcuma’daki ofiste hayata geçirilen bu hayal 4 senedir başarıyla yoluna devam ediyor.

İşte bu 4 yılın ardından yenilenme kararı alan marka, kendine yeni merkez olarak Göktürk’ü seçti.

Göktürk’ün giderek popülerleşen yaşam merkezlerinden biri olmasının yanısıra,  bölgedeki tasarım mağaza eksikliğini de farkeden marka, Ekim ayından itibaren Göktürk’te iki mağazası ve ofisiyle  hizmet vermeye başladı.

Uzun yıllar kurumsal markalarda ürün yönetimi yapan Özge Taşkıran’ın da işin başına geçmesiyle bu değişim başladı. Tüm koleksiyonunu yenileyen marka, mermer servisler ve mumluklar, pirinç ve bakır aydınlatmalar,  aynalar, saten-kadife yastıklar gibi yeni ve farklı tasarımlara imza attı.

Güncel ve kaliteli tasarım çizgisini devam ettiren marka, rahat, modern ve kişilikli mekanlar yaratıyor.

Müşterilerinin istek ve ihtiyaçlarına uygun tasarımlar da geliştiren Som Interior, aynı zamanda proje tasarımı ve mimari uygulama da yapıyor.

Göktürk Mah. İstanbul Cad. Gökmahal Sitesi No:28/5
Eyüp 34077 İstanbul, Türkiye

+90 212 322 7298

http://www.sominterior.com

 Bir önceki yazımız olan FENG SHUI İLE İLKBAHARA HAZIRLANIN…. başlıklı makalemizde 5 element, bahçe düzenlemesi ve göktürk hakkında bilgiler verilmektedir.