GÜNDEM

Siz evde Sağlıkla kalın biz siparişlerinizi size getirelim..

Yazar  | 

Dünyamızın, hayatlarımızın,yaşam kalitemizin ve hatta sosyal ilişkilerimizin tehdit altında olduğu bugünlerde sizlere kesintisiz hizmet vermek için çabalıyoruz.

Bildiğiniz üzere 2018 yılında imalathanemizi  1.000 m2 kapalı alana sahip Avrupa gıda ve hijyen standartlarına uygun olarak tasarladığımız mimarisiyle  tüm üretimlerin kendilerine ait ayrı ayrı  bölümlerde işinin uzmanı ekiplerimizle yapmaktayız.

 

Bu zorlu süreçte ürünlerimize ve personelimize çok güveniyoruz ve sizlerinde bize olan güvenini sarsmamak için ekstra çaba sarfediyoruz .

Kaliteli ve güvenilir gıdaya erişimin  oldukça zorlaştığı bugünlerde içinde bulunduğumuz krizi fırsat olarak değerlendirmeyerek  aksine siz değerli müşterilerimize hizmet için bir fırsat olduğunu düşünüyoruz  ve sadece bu yüzden herkese gerekebileceğini düşündüğümüz ‘’mantı, börek, poğaça, vs,.’ gibi birçok temel gıda ürünlerinde %20 oranında indirime giderek bu tutumumuzu göstermek istiyoruz. Aşırı artan maliyetlere rağmen çocuklarımızın çok sevdiği Efsane Muzlu Rulo pasta,Profiterol, Magnolia gibi birkaç kalemde de bu yaklaşımımızı sürdürmek için çalışmalarımızı yapıyoruz.

Covid-19 belasının dünyamızdan silindiği ; O çok sevdiğimiz dostlarımızla, akrabalarımızla yaptığımız kalabalık doğum günlerine, sosyal aktivitelere döndüğümüz ve bizlerinde sizlere yüzlerce çeşit lezzetli mezelerle, tatlılarla, pastalarla hizmet vereceğimiz aydınlık günlerde görüşmek dileğiyle,…

Hoşçakalın, Sağlıklı kalın, bu günlerde EVDE KALIN!!!

İletişim: 0212 322 84 44  – 0212 322 26 64 

Bir önceki yazımız olan 16. Akbank Kısa Film Festivali’nde Ödüller Sahiplerini Buluyor başlıklı makalemizde 16. Akbank Kısa Film Festivali’, Ceyda Düvenci’ ve www.akbankkisafilmfestivali.com hakkında bilgiler verilmektedir.