BLOG

ŞIK VE KULLANIŞLI CHAPTERS ÜRÜNLERİ İLE 2019’UN HER ÂNINI DÜŞLEDİĞİNİZ GİBİ YAŞAYIN!

Yazar  | 

ŞIK VE KULLANIŞLI CHAPTERS ÜRÜNLERİ İLE 2019’UN HER ÂNINI DÜŞLEDİĞİNİZ GİBİ YAŞAYIN

 

CHAPTERS; PLANLAYICI, BEBEK, EVLİLİK KOLEKSİYONLARI VE SEYAHAT AKSESUARLARI GİBİ Zarif tasarımların kalite ile birleştiği ürünleri stil sahibi insanlarla buluşturuyor.

 

Günlük yaşantımızda kullandığımız pek çok nesnenin doğuş hikâyesi ihtiyaçlardan yola çıkar. Tıpkı Chapters ürünleri gibi… Evlilik hazırlıkları esnasında tüm notlarını bir yerde toplamak için özel bir defter arayışına giren Günce Kazazoğlu, kendi işinin sahibi olma hayallerini de bu vesileyle gerçekleştirdi.

 

Akıp giden zamanı verimli bir şekilde değerlendirmek, yapacaklarımızı şık, kaliteli bir ajanda ya da kişisel planlayıcılarda listelemekle başlar. Günce Kazazoğlu’nun tasarımından, kargosuna, sosyal medyasından, fotoğraflarına ve müşteri ilişkilerine kadar birebir kendisinin takip ettiği Chapters ürünleri özenli hayatlara sunulan bir hediye.

El yapımı planlayıcıları, altın rengi lüks detayları, yumuşacık vegan derisi ve premium kağıt kalitesi ile hayatınızı organize etmek artık çok keyifli. Chapters ürünlerinin şık ve modern detayları bir aksesuar gibi stilinizi tamamlarken, sade tasarımları da hayatınızı kolaylaştıracak.

Kendi zamanınızı planlamanın yanı sıra sevdiklerinize hediye edebileceğiniz birbirinden farklı Chapters ürününü monogram servisini kullanarak tamamen kişiye özel bir armağan haline getirebilirsiniz.

Ürünlere göre değişik renk ve modellerde bulabileceğiniz Evlilik Koleksiyonu, Bebek Koleksiyonu, Kişisel Planlayıcı ve Ajandaların yanı sıra Seyahat Aksesuarları, Kalemler ve Planlayıcı Aksesuarlarını da Chapters internet sitesi www.chapters.com.tr üzerinden satın alabilirsiniz.

Hayvan dostu bir marka olduğu için ürünlerinin tümünde yalnızca vegan deri kullanan Chapters, yapılan her alışveriş ile de sokak hayvanlarına mama ya da tedavi desteği sağlıyor.

Günce Kazazoğlu’nun özenle tasarladığı ambalajlarda elinize ulaşacak Chapters ürünleri ile hem kendinizi hem de sevdiklerinizi şımartın!

 

 

Bir önceki yazımız olan ŞEF ARDA TÜRKMEN’DEN PAŞABAHÇE MAĞAZALARI’NDA İMZA GÜNÜ  başlıklı makalemizde arda türkmen, paşabahçe ve paşabahçe imza günü hakkında bilgiler verilmektedir.