GÜNDEM

Sigara Yasağı Göktürk’de Nerede?

Yazar  | 

Son dakika… Valilik duyurdu! Bu sokak ve caddelerde yasak!

Gelen son dakika haberine göre; İçişleri Bakanlığı 81 ile gönderdiği genelge ile Pandemi ile mücadelede yeni kısıtlamalar getirmişti. Valilikler’den açıklamalar peş peşe gelirken, sigara yasağının uygulanacağı sokak ve caddeler tek tek açıklandı. İşte detaylar…

EYÜPSULTAN

Rami Cuma Mh., Mahmudiye Cd., Oyuncaklar Çarşısı, Eyüp Sultan Camii Meydanı, Eyüpsultan Merkez Mah., Fahri Korutürk Cd., Dipçik Sk., Üçgen Ada Bağlantı Sokakları. Nişanca Meydanı, Merkez Mah., Kalenderhane Cd., Eyüp Sultan Cami Arkası Cülus Yolu, Yeşilpınar Özlem Çarşısı Parklanmasız Tek Yön Ve Bölge Parkı Önü.İslambey Mah. Eyüp Sultan Bulvarı Mado İle Kalenderhane Kesişimi Arası( Kafeteryalar Bölgesi) Camikebir Sk., Göktürk Merkez Cami Meydanı, Kızılmescit Sk. Kemerburgaz Cami Meydanı, Alibeyköy Vardar Bulvarı İle Atatürk Cd. Kesişimi Alibeyköy Merkez Meydanı.

Bir önceki yazımız olan Miele Experience Center Göktürk'te Kapılarını Açtı!.. başlıklı makalemizde göktürk, Miele ve Miele Experience Center hakkında bilgiler verilmektedir.