GÖKTÜRK'TE HAYAT

SAĞLIĞIMIZ İÇİN ORGANİK KURU TEMİZLEME

Yazar  | 

 

MODERN HAYAT, İNSANOĞLUNU DOĞALLIKTAN KOPARMAKLA KALMIYOR, AYNI ZAMANDA SAĞLIMIZA ZARARLI OLABİLECEK BİRÇOK ETMENİ GÜNCEL YAŞANTIMIZA SOKUYOR. BU BAĞLAMDA SON DONEMDE BİLİNÇLİ TÜKETİCİLER “ORGANİK” VURGULU İNSAN SAĞLIĞI VE DOĞA DOSTU ÜRÜN VE HİZMETLERİN ARAYIŞI İÇİNE GİRMİŞ DURUMDA. KURU TEMİZLEME DE BU SEKTÖRLER ARASINDA YERİNİ ALDI.

Yediğimiz ürünlere dikkat ettiğimiz gibi, vücudumuzla temas eden kıyafetlerimize ve onların temizliğine de özen göstermeliyiz. Bu bağlamda gelişmiş ülkeler, perkloretilen kimyasalı ile yapılan temizlemeleri büyük ölçüde kısıtladı ve hatta yasakladı. Çok yakın gelecekte ülkemizde de ayni yaptırımların devreye girmesi bekleniyor.

ESKİ USULLER SAĞLIĞIMIZI TEHDİT EDİYOR

Perkloretilen ile yapılan eski usul temizlemeler, sadece insan sağlığına ve doğaya zarar vermekle kalmıyor; kıyafetlerde de kötü bir kimyasal koku bırakıyor. Daha da tehlikelisi bu maddeye maruz kalmak göz, burun ve boğazda ciddi tahribatlara yol açarken; kanser riskini de arttırıyor. Bunların yanı sıra; eski usul agresif kimyasallarla temizleme, eşyalarınızın dokusunu sertleştirerek ömrünü kısaltıyor.

KIYAFETLERİNİZ UZUN ÖMÜRLÜ OLSUN

Organik kuru temizlemede kullanılan ve ana bileşimi kumdan meydana gelen sıvı silikon toksik değildir; havaya, suya ve toprağa zarar vermez ve çevreyi kirletmez. Ayrıca cilt dostu olan bu maddeyi gönül rahatlığıyla cildinize sürebilirsiniz. Eski usul temizlemeler de karşılaştığınız kötü kokuya da organik temizlemeyle birlikte “elveda” diyebilirsiniz. Kıyafetlere zarar vermeden daha yumuşak bir doku ve form kazandıran organik kuru temizleme; kıyafetlerinizin renklerini parlatır ve uzun ömürlü kullanılmasını sağlar.

DRY CLEAN EXPRESS GÖKTÜRK’TE

Hem sağlığımızı korumak hem de kıyafetlerimizin uzun ömürlü olmasını sağlamak amacıyla hizmete giren ve bireysel müşterilerinin ihtiyaçlarına cevap vermeyi ilke edinen “Dry Clean Express”, organik kuru temizlemeyi Göktürklülerle buluşturuyor. 2011 – 2012 – 2013 – 2014 yıllarında üst üste “Altın Marka” ödülünü kazanan marka; kullanmış olduğu yeni teknolojiyle de takdiri hak ediyor. Organik kuru temizlemenin yanında leke çıkarma, ütüleme, terzi ve tadilat, halı yıkama gibi hizmetler de veren şube; en iyi fiyat garantisi ile birlikte hızlı ve güvenilir servisiyle de marka başarısını devam ettirmeye kararlı görünüyor. Siz de sağlığınızı düşünüyor ve organik kuru temizleme hizmetinden yararlanmak istiyorsanız; gönül rahatlığıyla Dry Clean Ekspress’in Göktürk şubesini ziyaret edebilirsiniz.

DRY CLEAN EXPRESS GÖKTÜRK

İSTANBUL CAD. GÖKTÜRK MERKEZ MAH. KEMER KORNER SİTESİ İNCİ BLOK GÖKTÜRK / İSTANBUL

0212 322 23 33

 

Bir önceki yazımız olan GÖKTÜRK PATİ EVİ DOSTLUKTA TİCARETE HAYIR DİYOR başlıklı makalemizde Burcu Eriş, göktürk pati evi ve hayvan ticaretine hayır hakkında bilgiler verilmektedir.