İYİ YAŞAM

REYHAN İLDAŞ İLE THETAHEALING SEANSI ALARAK NELERİ DEĞİŞTİREBİLİRSİNİZ?

Yazar  | 

THETAHEALING NEDİR?
Thetahealing, ismini Theta beyin dalgalarından alır. Genelde gece uykuları, derin hipnozlar ve evrendeki birliğin deneyimlendiği durumlar theta dalga boyunda gerçekleşir. Bu dalga boyunda iken bilinçaltı ile kolayca bağlantıya geçebiliriz ve böylece buradaki inançlarımızı, direkt olarak yaratıcı evrenden alınan yükleme ile değiştirebiliriz.

Theta, derin ve güçlü meditasyon ve dualarla evrendeki yaşam enerjisini kullanarak; bilinçaltı ve bilincinizdeki kısıtlanmış inançları değiştirebileceğiniz, vücudunuz içinde neler olduğunu görebileceğiniz, fiziksel ve duygusal değişimleri izleyebileceğiniz, her türlü öğretiyi yükleyebileceğiniz, hayatınızda arzuladığınız her ne var ise yaratabileceğiniz bir yöntemdir.

İnanılmaz derecede güçlü, öğrenmesi kolay ve çok yönlü bir tekniktir. Theta Şifası ile inanç, duygu, düşünce vehayatımıza aldığımız deneyimlerde ani değişiklikler yapabiliriz. Aynı zamanda yaratıcı, Allah, evren, güç (her ne şekilde adlandırıyorsanız) aracılığıyla evrende var olan herhangi bir bilgi, öngörü ve yaratıcılığı kendinize yükleyebilir; fiziksel, duygusal ve ruhsal anlamda kendimizi iyileştirebiliriz. Yarı trans halinde gerçekleşen bu terapi tekniği çok hızlı ve kolay işleyen, güçlü bir yöntemdir. Yargılar ve genellemeler, yani bilinçaltımızdaki kök negatif düşünce ve duygu kalıpları değiştirilir. Bunların yerine özgüven, yeterlilik, değerlilik duygusu, yaşamı sevmek, bedenimizi sevmek, insanlarla uyum içinde olmak, güven hissi vb. duygular ve olumlu bilinçaltı kalıpları yerleştirilir.

BİLİNÇALTIMIZIN HAYATIMIZA ETKİLERİ NELERDİR?

Kişilerin bilinçaltı düşünce kalıplarını kısa sürede değiştirmek çok da kolay değildir çünkü bilinç, tutucu bir yapıya sahiptir ve yeni gelen mesajları kabul etmesi uzun sürebilmektedir. Özellikle kişinin kendisi ile ilgili değiştirmek istediği bir özelliğin kalıcı olabilmesi için bilinçaltında yatan temel söylemlerin değişmesi gerekmektedir. Aksi takdirde kişi, hevesle başlayıp, kısa bir süre devam eden değişimlerle yetinmek zorunda kalmaktadır. Bilinçaltı düşünce kalıplarının değiştirilmesi, aslında, kişinin kendisine ve dünyaya bakış açısını yeniden yapılandırmaktır.
Örneğin, ‘’ben değersizim’’ ya da “ben yeteneksizim” düşünce kalıbı bilinçaltında yer etmiş bir kişinin, her zaman başkalarının onayını araması ve sonuç olarak hayatta pasif, özgüveni olmayan, karar veremeyen, liderlikten uzak biri olması çok doğaldır. Genelde kişiler bunu inkâr etse de var olan durum, bilinçaltında yatan düşünceyi doğrular.
Düşündüklerimizi yaşıyorsak, düşündüklerimiz bizi biz yapıyorsa, olumsuzluklarla dolu bir bilinçaltı ile başarıya ve
mutluluğa ulaşmamızın ne kadar imkânsız olduğu çok açıktır.

THETAHEALING®’IN FARKI NEDİR?

Benzer tüm tekniklerde olumlama tekniği vardır. Olumlama yaptığınızda gerek hipnoz gerek regresyon olsun, pozitif bir şeyi birkaç defa daha söylediğinizde etkisi olur. Bazen de bunun altında negatif bir kalıp varsa onun altından tekrar kökler ortaya çıkar. Thetahealingde yaptığımız şey ise kök inanca ulaşıp onu çıkartıp daha verimli bir zemine
koymaktır. O bakımdan olumlamalardan çok daha etkili ve hızlı çalışılmış olur. Yani aşağıdaki olumlamaları 21 gün her gün uygulamak yerine bunları tek bir kerede his olarak kendinize yükleyebilirsiniz. Ayrıca bunlar ile ilgili derin blokajlarınız var ise bu tekniği öğrenerek ya da seans alıp deneyimleyerek kazma tekniği ile değiştirip dönüştürebilirsiniz.
1- Büyük Şeyler Başarabilirim
2- Bugün Enerji ve Neşeyle Doluyum
3- Kendimi Olduğum Gibi Kabul Ediyor ve Seviyorum
4- Vücudum Sağlıklı, Zihnim Parlak ve Ruhum Sakin
5- Her Şeyi Yapabileceğime İnanıyorum
6- Şu An Olan Her Şey Benim Nihai İyiliğim İçin Oluyor

THETA SEANSI NASIL YAPILIR?

Çözülmesini istediğiniz konuyu theta uygulayıcısına iletirsiniz. Uygulayıcı sizin adınıza, sizden izin alarak bilinçaltınızı theta seviyesine çıkarır ve seans boyunca o seviyede kalmanızı sağlar. Theta seviyesindeyken bilinçaltınızda ulaşmak istediğiniz hedefinizin gerçekleşmesini durduran negatif inanç çekirdeklerinizi tek tek bulur ve yine sizden izin alarak tek tek tüm inanç düzeylerinizden çıkarır. Boşalan tüm yerlere de pozitif inançları yerleştir. Yeni yerleşen inançlarınızın kalıcı olması, hayatınıza kolay adapte olması ve hedeflerinizi kendinize kolaylıkla çekebilmeniz için aynı inançlar pozitif his olarak da tüm inanç seviyelerinize yerleştirilir. Theta terapisinin en büyük özelliklerinden birisi yüklemeler yapılır yapılmaz beklemeden kullanılmaya başlamasıdır.

THETA SEANSI ALARAK NELERİ DEĞİŞTİREBİLİRİM?

► DEĞERSİZLİK KORKUSU
► GÜVENSİZLİK KORKUSU
► PARASIZLIK KORKUSU
► YALNIZLIK KORKUSU
► BAŞARISIZLIK KORKUSU
► SUÇLANMA KORKUSU
► DIŞLANMA KORKUSU
► ÇARESİZLİK KORKUSU
► AYRILIK KORKUSU

Siz de bu korkulardan biri ya da bir kaçına sahibim ve değiştirmek istiyorum
diyorsanız theta seansı ile çözüme ulaşabilirsiniz…

Adres: İstanbul Cad. Tan Sk. No.1/A Kemer Corner Sitesi D.35 K.4 Göktürk – İstanbul

İletişim: 0535 818 77 00

Instagram: thetahealingbyreyhanildas

Facebook: Reyhan İldaş Akademi

http://www.reyhanildas.com

Bir önceki yazımız olan 'URBAN BREAD’ GAYRETTEPE’DEN SONRA İKİNCİ ŞUBESİNİ GÖKTÜRK’TE AÇTI. başlıklı makalemizde ekmek, ekşimayalı ve Glutensiz Ekmekler hakkında bilgiler verilmektedir.