GÜNDEM

Profilo tüm ev halkını memnun edecek leziz tatlar hazırlamada en büyük yardımcınız olacak

Yazar  | 

Bağışıklık sistemini güçlü tutmanın en önemli yollarından biri de hiç şüphesiz ki sağlıklı beslenmeden geçiyor. Özellikle hep beraber evde olduğumuz bu günlerde hem sağlıklı beslenmek hem de ev halkının hepsinin damak tadına uygun yemek hazırlamak ise hem gerekli hem de çok kolay değil. İşte burada da hayatınızı kolaylaştıran Profilo fırınlar devreye giriyor ve mutfaklarınızda sağlıklı menüler hazırlayabilmeniz için yanınızda olmayı sürdürüyor.

Ailece birlikte vakit geçirdiğimiz şu günlerde, kurduğumuz sofralar her zamankinden çok daha fazla anlam kazanıyor. Birbirinden leziz, sağlıklı yemeklerden oluşan güzel bir sofra için de Profilo yine hayatı kolaylaştıran ürünleriyle en büyük yardımcınız olacak. Bu ürünlerden biri de mutfakların vazgeçilmezleri arasına girmeye aday Profilo ankastre beyaz beyaz cam fırınlar.

3D sıcak hava dolaşımı ile içindeki ısıyı eşit olarak dağıtarak ideal pişirme imkanı sunarak aynı anda 3 farklı yemeği yapmanıza olanak sağlayan bu şık cam fırınlar, tek seferde tüm ev halkını memnun edecek leziz yemekler yapmanıza olanak veriyor. Üstelik de tatlarını birbirine karıştırmadan…Örneğin; üst tepside sağlıklı bir balık, ikinci tepside kuru yemiş ve meyvelerle zenginleştireceğiniz sağlıklı bir muffin tarifini uygularken en altta da şöyle leziz bir fırında makarna pişirerek tek seferde sofranızı donatabilirsiniz.

Yemek yapmayı keyfe dönüştüren Profilo beyaz cam ankastre setlerinde yer alan fırınlar, aynı zamanda A enerji sınıfı, düşük enerji tüketimi ile büyük bir tasarruf sağlıyor. Ayrıca kendi kendini temizleyen arka panel sayesinde zahmetsiz ve kolay temizlik sunuyor.

Bol köpüklü Türk Kahvesi keyfi

Peki, tüm bu koşuşturmanın sonunda hazırlanan leziz ve sağlıklı yemek sonrasında güzel bir kahve keyfine ne dersiniz? İşte bu nokta da Profilo Kahvedan ile bu dileğinizi keyifle gerçekleştirebilirsiniz. Bol köpüklü Türk kahvesini en iyi şekilde sunan Kahvedan, aynı anda 6 fincan kahve yapma özelliği ve küçük, orta, büyük olmak üzere, üç farklı fincan seçeneği ile her seferinde Türk kahvesi tutkunlarının kahve keyfini zevke dönüştürüyor.

Çocuk kilidi ve uyku modu gibi güvenli kullanım seçeneklerinin yanında; dokunmatik kontrol paneli ve taşma önleme teknolojisi ile hayatı kolaylaştıran Kahvedan’ın sesli uyarı sistemi sayesinde kahve pişene kadar başında beklemek de gerekmiyor. Benzerlerine oranla çok sessiz çalışan Kahvedan ayrıca kolayca doldurulabilen ve çıkartılıp temizlenebilen su haznesi ve 1,2 litre su kapasitesi ile uzun süre kullanım imkanı sağlıyor.

Zamanımızı ailece bir arada geçirdiğimiz şu günlerde, sağlıklı ve birbirinden leziz tatlar hazırlayabileceğiniz Profilo beyaz cam ankastre fırınlar ve bol köpüklü bir kahve keyfi için Kahvedan, www.profilo.com/online-satis adresinde sizleri bekliyor.

Bir önceki yazımız olan Boyner Grup’tan Koronavirüsle Mücadeleye 3 Milyon TL Destek #BirlikteDahaGüçlüyüz başlıklı makalemizde #BirlikteDahaGüçlüyüz, Boyner Grup ve Boyner Grup Ailesi hakkında bilgiler verilmektedir.