GÜNDEM

Oral B’nin Çığır Açan Diş Macunu Sonunda Türkiye’de!

Yazar  | 

Oral-B Diş Eti ve Diş Minesi Pro-Onarım

Tüketicilerin yaşamlarını iyileştirmeye odaklanan P&G markası Oral B, diş macununda çığır açan bir inovasyon sunuyor. Oral B’nin diş eti sorunlarını azaltmaya ve diş minesini onarmaya yardımcı olmak için geliştirdiği yeni Diş Eti ve Diş Minesi Pro-Onarım, sonunda Türkiye’de!


Tüketicilerin yaşamlarını iyileştirmeye odaklanan P&G markası Oral-B’nin yeni inovasyonu Diş Eti ve Diş Minesi Pro-Onarım, diş eti sorunlarını azaltmaya ve diş minesini onarmaya yardımcı oluyor.

Ağız sağlığına bütünsel bir yaklaşım getiren ve diş hekimleri ile tasarladığı Oral-B Diş Eti ve Diş Minesi Pro-Onarım, zayıflamış diş minesini aktif olarak remineralize ediyor ve dişleri asit erozyonuna karşı korumak için uzun süreli bir koruma kalkanı oluşturuyor. Zararlı plağı nötralize ederek diş eti sorunlarını azaltmaya yardımcı olan Oral-B Diş Eti ve Diş Minesi Pro-Onarım, düzenli kullanımla dişleri sıradan diş macunlarına kıyasla üç kat daha güçlendiriyor*.

*Normal bir diş macunu kullanılmasına kıyasla gıda asitlerinin etkisine karşı direnç.

Bir önceki yazımız olan Unilever Türkiye, Sağlık Bakanlığı’nın Mücadelesine 230 Tonluk Domestos Çamaşır Suyu Bağışıyla Destek Oldu başlıklı makalemizde ÇAMAŞIR SUYU, DOMESTOS ve göktürk hakkında bilgiler verilmektedir.