GÜNDEM

OMO’dan Bebekler ve Hassas Ciltlere Özel Yeni Formül: OMO Bebek ve OMO Bebek Parfümsüz Sıvı

Yazar  | 

 

Bebek ve çocuklarının narin çamaşırlarını gönül rahatlığıyla yıkamak isteyen ebeveynlerin tercih ettiği OMO Bebek sıvı deterjan yenilendi. Fosfat, boya, paraben, klor içermeyen ve bitkisel leke çıkarıcılarla içeriği zenginleştirilen ve dermatolojik olarak test edilen OMO Bebek ve OMO Bebek Parfümsüz raflarda yerini aldı.

Bebeklerin ve çocukların cildi fazlasıyla hassastır. Bu yüzden de ciltleriyle temas eden tüm eşyalarının en az ciltleri kadar hassas bir bakıma ihtiyacı vardır. Çocuk gelişiminde keşfetmeye ve deneyimleyerek öğrenmeye yer vermeleri için Kirlenmek Güzeldir felsefesiyle ebeveynlere ilham veren OMO da bu deneyimlerin bir sonucu olan zorlu kirler için OMO Bebek sıvı deterjanı yeniledi.


Hassas ciltlere uygun ve dermatolojik olarak test edilen hipoalerjenik formülü ile OMO Bebek, fosfat, boya, paraben, klor içermiyor. Bitkisel kaynaklı leke çıkarıcılar içeren yeni OMO Bebek sıvı deterjan, ebeveynlerin sık karşılaştığı mama, çorba ve meyve püresi gibi bebeklere özel lekeleri bir sorun olmaktan çıkarıyor; hijyen ve durulama sırasında kıyafetler üzerinde kalan leke ve kalıntı gibi endişeleri de ortadan kaldırıyor.

Güçlü formülüyle OMO, OMO Bebek ve OMO Bebek Parfümsüz ile hassas ve alerjik cildi olan herkese kusursuz bir çamaşır yıkama deneyimi sunuyor.

 

 

Bir önceki yazımız olan HUAWEI, BRAND FINANCE TARAFINDAN DÜNYA'NIN EN DEĞERLİ 10 MARKASINDAN BİRİ SEÇİLDİ başlıklı makalemizde cihaz, huawei ve mark DEĞERİ hakkında bilgiler verilmektedir.