GÜNDEM

‘Nickelodeon Çocukların Seçimi Ödülleri 2020: Beraber Kutlayalım’ 2 Mayıs Cumartesi günü yayınlanacak

Yazar  | 

Yıldızlar, sürprizler ve slimelar (yeşil jöle), çocukları ve çocukların sevdiği her şeyi sanal olarak kutlamak için bir araya geliyor. Nickelodeon, Çocukların Seçimi Ödülleri (Nickelodeon’s Kids’ Choice Awards) 2020 kapsamında, Covid-19’dan etkilenen aileleri destekleyebilmek için No Kid Hungry tarafından düzenlenen ulusal kampanyaya 1 milyon dolar bağışta bulundu.

Nickelodeon, Victoria Justice (Victorious) tarafından sunulacak olan ve çok sayıda yıldıza, sürprize ve slime’a ev sahipliği yapacak Nickelodeon Çocukların Seçimi Ödülleri 2020: Beraber Kutlayalım şovunun 2 Mayıs Cumartesi günü ET/PT ile saat 20.00’de yayınlanacağını duyurdu. En sevdikleri ünlüler, filmler, oyunlar ve daha fazlası için milyonlarca oy kullanan çocukların seçimleri, bu sene sanal olarak gerçekleştirilecek şovda duyurulacak ve Çocukların Seçimi Ödülleri tarihindeki en yaratıcı turuncu – keşif zeplini alma yolu bu sene gerçekleşmiş olacak.

Nickelodeon Çocukların Seçimi Ödülleri 2020: ‘Beraber Kutlayalım’da yer alacak ünlüler arasında Dwayne Johnson, Ariana Grande, Kristen Bell, Josh Gad, Camila Cabello, Millie Bobby Brown, Ellen DeGeneres, BTS, Shawn Mendes, Lil Nas X, Dove Cameron, Tom Holland, David Dobrik, Tom Kenny, Bill Fagerbakke ve SSSniperWolf yer alıyor.

The Avengers: Endgame’in oyuncularının katılımı (Robert Downey Jr., Chris Evans, Chris Hemsworth, Scarlett Johansson, Mark Ruffalo ve Jeremy Renner) ve Nickelodeon’un yeni canlı çekimi The Astronauts’un da dahil olmasıyla Nickelodeon Çocukları Seçimi Ödülleri 2020: Beraber Kutlayalım diğer şovlarda olmayan bazı görüntülere imza atacak. JoJo Siwa, evinin her yerinde gizlenen slime bulacak, sanatçı ve aktör Asher Angel liste başı olan teklisi “All Day”i seslendirecek ve Nick’in slime’nın uzay yolcuğuna göz atma fırsatı bulunacak.

Bu yıl, NBA şampiyonu ve global ikon LeBron James’e 2020 ‘Generation Change Award’ takdim edilerek eğitim ile gerçek ve uzun süreli etki yaratma konusundaki bağlılığı ödüllendirilecek. LeBron James Aile Vakfı’nın ‘I PROMISE School’ kampanyası, kendi memleketinde riskte olan öğrencilere ve onların ailelerine destek vermeyi hedefliyor. Bu destek kapsamında vakıf, öğrencilerin başarılı olabilmek için okulda ve evde ihtiyaç duyduğu kaynakları sağlayarak kırsalda yeni bir eğitim modeline imza atıyor.

Çok uzun zamandır çocuklarla olan bağı ve adanmışlığı ile Nickelodeon, Amerika’da çocuk açlığını sona erdirmek için ulusal bir kampanya olan No Kid Hungry destekleyecek ve bu şov kapsamında Covid-19’dan etkilenen ailelere 1 milyon dolar bağışta bulunacak. Okulların kapanması nedeniyle her gün ihtiyaç sahibi çocuklar 34 milyon yemeği kaçırmış oluyor. ‘No Kid Hungry’ bu kriz döneminde ve tüm yıl boyunca her çocuğun günde 3 öğün yemeğe ulaşmasını sağlamak için çalışıyor.

Nickelodeon Çocukların Seçimi Ödülleri 2020: Beraber Kutlayalım Nickelodeon Productions tarafından hayata geçiriliyor. Jay Schmalholz başyapımcı olarak yer aldığı Nickelodeon Çocukların Seçimi Ödülleri 2020: Beraber Kutlayalım’ın üretimi Başkan Yardımcısı Rob Bagshaw tarafından yönetiliyor.

Bir önceki yazımız olan SWAROVSKI İLKBAHAR YAZ 2020 ANNELER GÜNÜ KOLEKSİYONU İLE ANNE SEVGİSİYLE AÇIĞA ÇIKAN ENERJİYİ KUTLUYOR başlıklı makalemizde #SparkDelight, Anneler Günü ve Swarovski hakkında bilgiler verilmektedir.