GÖKTÜRK'TE HAYAT

New Göktürk Dergisi 10. Yılını Kutladı

Yazar  | 

4 Şubat 2011 yılında yayın hayatına başlayana New Göktürk Dergisi bugün itibariyle 10. yılını geride bırakıyor.

New Göktürk Dergisi Kurucu ve İmtiyaz Sahibi Kenan Yılmaz, 10. Yıl nedeniyle bir duyuru paylaştı.

Değerli Dostlarımız, New Göktürk Ailesi olarak yayın hayatımıza 4 Şubat 2011 Cuma günü “Merhaba” demiştik. Aradan geçen 10 senede New Göktürk Dergisi, internet sitesi www.newgokturk.com ve sosyal medya hesaplarımızda; haber, duyuru, etkinlik ve firmaların tanıtım paylaşımlarını yapmaktayız. Bu paylaşımları yapmaya siz değerli dostlarımızdan aldığımız güçle tüm özverimizle devam etmekteyiz.

2021 yılı itibari ile internet sitemizin aylık ziyaretçi sayısı 500 bini aşmış bulunmaktadır. instagram, Facebook, Twitter ve Youtube sosyal medya hesaplarımızı takip eden binlerce okurumuza gece gündüz, kısıtlama demeden haber, duyuru ve müşterilerimizin reklam çalışmalarını paylaşmaya devam etmekten mutluluk duymaktayız.

Okuyucu ve takipçilerimize Göktürk ve Kemerburgaz’daki haberleri, olayları ve duyuruları anlık, tarafsız bir şekilde paylaşarak, sayfamıza gelen yorumlara müdahale etmeden, hoşgörü ve dürüstlük ilkesini gözeterek 7 – 24 online olarak bölge halkımıza hizmet etmeye devam edeceğiz.

Gönüllü olarak bizlere haber gönderen, desteklerini esirgemeyen sevgili okurlarımıza teşekkürü bir borç biliyoruz.

Sevgi ve Saygılarımızla.
New Göktürk Ailesi.

NEW GÖKTÜRK Dergisi / Kurucu ve İmtiyaz Sahibi
Kenan YILMAZ

WhatsApp İhbar Hattı : 0530 428 51 07
E-Mail : İnfo@newgokturk.com

Bir önceki yazımız olan Güçlü Ol. Dik Dur. PILATES YAP! Şimdi Tam Zamanı! başlıklı makalemizde gerda pilates, Online pilates dersleri ve pilates hakkında bilgiler verilmektedir.