GÜNDEM

NESQUIK tüm çocuklara #HayalleriniRenklendir diyor

Yazar  | 

Türkiye’nin ilk boyanabilir paketleri ile çocuğunuz hayallerini renklendirsin!

NESQUIK tüm çocuklara #HayalleriniRenklendir diyor

NESQUIK kahvaltılık gevrekler, boyanabilir kaseden sonra şimdi de boyanabilir paketlerle çocukların yaratıcılık ve hayal gücü potansiyelini keşfetmesine destek oluyor! Türkiye’de bir ilk olan ve evde ailecek keyifli vakit geçirme alternatifi sunan boyanabilir paketlerle çocuklar, kendi tasarımlarını ortaya koyuyor!

Türkiye’nin ilk ve tek boyanabilir kahvaltılık gevrek paketlerinde deniz, doğa, meslek ve seyahat olmak üzere 4 farklı tema bulunuyor. Çocuklar bu temaları dilediği gibi renklendirerek kendi özel koleksiyonlarını oluşturabiliyor! Üstelik kendi isimleriyle birlikte en yakın arkadaşlarının isimlerini de isim bölmesine yazarak paketlerini kişiselleştirebiliyor.

NESQUIK kahvaltılık gevrekler, çocukların güne besleyici, lezzetli ve eğlenceli bir kahvaltı ile başlangıç yapmalarını sağlıyor. Boyanabilir NESQUIK kahvaltılık gevrek paketleri, Facebook, Instagram ve YouTube kanallarında yayınlanan dijital kampanya ile çocuklarla buluşuyor!

Bir önceki yazımız olan Göktürk’e Meyve Bahçesi Yapıldı başlıklı makalemizde Eyüpsultan Belediye Başkanı Deniz Köken ve Eyüpsultan Belediyesi hakkında bilgiler verilmektedir.