GÖKTÜRK'TE HAYAT

Müslüm Bilgel Hair Make-Up Studio

Yazar  | 

Müslüm Bilgel Hair Make-Up Studio sektörde 18 yıl, son 5 yılı ise kendi markasıyla kadın kuaförü ve saç makyajı alanında Göktürk semtinde hizmet veriyor.

Müslüm Bilgel Hair Make-Up Studio

Müslüm Bilgel Hair Make-Up Studio sektörde 18 yıl, son 5 yılı ise kendi markasıyla kadın kuaförü ve saç makyajı alanında Göktürk semtinde hizmet veriyor. Salonda kullanılan kozmetik ürünler, en iyi markaları bir araya getirerek oluşturmuş ve modern iç mimari ile alanında fark yaratıyor.

Müslüm Bilgel 18 yıllık tecrübesi ile Göktürk semtinde kadınlarınkuaför ve saç bakım ihtiyaçları için en uygun hizmetleri sağlamaya çalışıyor.

Kullanılan ürünler tamamen sağlığınız ön planda tutularak seçiliyor. Eğitimli ve tecrübeli ekip ile sizlere en iyi servisi ve müşteri memnuniyeti sunan Müslüm Bilgel, sadece kadınlar için olan salonda saç bakımı, saç kesim, boya, ombre, sombre, topuz, manikür – pedikür ve makyaj sanatçısı alanında hizmet veriyor.

Telefon: 0212 322 42 43
Adres: Göktürk Merkez Mahallesi Cami Sokak Nef 04 – Göktürk / İSTANBUL
Konum: google.com/muslumbilgel

Bir önceki yazımız olan Arbat Restaurant & Bar Göktürk başlıklı makalemizde arbat ve göktürk hakkında bilgiler verilmektedir.