GÜNDEM

Mono Tıp Merkezi 7/24 Hizmet Vermeye Başladı

Yazar  | 

MONO CERRAHİ TIP MERKEZİ

Göktürk’e sağlık sektörüne yeni bir yüz, yeni bir heyecan katıyor. Tam zamanlı, Dahiliye, Çocuk Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Ortopedi ve Travmatoloji, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Diş Sağlığı, Radyoloji ve Laboratuvar hizmetleri, Haftanın belli günlerinde Klinik Psikolog ve Diyetisyen  bulunmaktadır.

Görüntüleme yöntemleri olarak; Konvansiyonel Röntgen, Mammografi, Ultrasonografi, ve Açık MR bünyesinde bulundurmaktadır.

Medikal Estetik bölümünde Dolgu, Botox, PRP, Mezoterapi  gibi her türlü estetik girişimleri uygulandığı  estetik merkezi bünyesinde bulunmaktadır.

Ayrıca tüm Plastik Cerrahi Ameliyatları Burun Estetiği, Liposuction, Meme Estetiği, Meme Dikleştirme, Meme Büyütme, Meme Küçültme, Meme Rekonstrüksiyon, Jinekomasti, Yüz Estetiği, Yüz Germe, Dudak estetiği, Gamze Estetiği, Alın Germe, Kaş Kaldırma, Kepçe Kulak,Karın Germe ,Popo Kaldırma, Genital Estetik ve Saç Ekimi gibi işlemleri de gerçekleştirmektedir.

Şu anda mevcut 7 adet hasta odası, yukarıda belirtilen tüm cerrahi ve dahili branşlarda yatak ihtiyacı olacak hastaların yatışı yapılarak tedavi edilmektedir.

Acil ünitesi ve acil yardım ambulansı ile 24 saat hizmet vermektedir.

Fizik tedavi ünitelerinde 10 adet fizik tedavi ünitesi ve 1 adet rehabilitasyon odası ekipmanlarıyla mevcuttur. Merkezlerinde  en basit bir ağrıdan(sırt,bel,diz,…vb)ameliyat sonrası ve felçli hasta rehabilitasyonu dahil fizik tedavi hizmeti sunmaktadırlar.

SGK lı hastalara ise çok farklı bir uygulamayla (SGK doğrulaması yapıldıktan sonra) tüm işlemlerde (muayene dahil)%50 indirim uygulanmaktadır.(Medikal Estetik,Plastik Cerrahi ve Diş Tedavileri Hariç)

Göktürk Mono Cerrahi Tıp Merkezi

Adres : Göktürk Merkez Mah. Belediye Cad. Açelya Sok. No:2 Göktürk-Eyüp  İSTANBUL

Tel : 0212 322 29 09

 

Bir önceki yazımız olan ABACIOĞLU Otizme Karşı Duyarsız Kalmadı! başlıklı makalemizde abacıoğlu, Dr. Tuğrul Abacıoğlu ve estetik hakkında bilgiler verilmektedir.