İYİ YAŞAM

Mado, vegan dondurmalarıyla bitkisel serinlik sunuyor

Yazar  | 

Mado’dan veganlara özel dondurma

167 yıllık tecrübesiyle ‘dondurmanın tarihini yazan’ Mado herkese seslenen lezzetler sunuyor. İçeriğinde hayvansal protein bulunmayan, besin değeri yüksek yüzde 100 bitkisel çeşit çeşit vegan dondurmaları Mado misafirleriyle buluşuyor.

Türkiye topraklarında doğan ve dünyanın dört bir yanına Maraş dondurmasını tanıtan Mado, yeni vegan dondurmalarını misafirlerinin beğenisine sundu. Vegan beslenmek isteyen, hayvansal ürün tüketimini sınırlandırmaya çalışan ve yeni tatlar arayanlar Mado’nun vegan dondurmalarıyla ‘bitkisel serinlik’ yaşayacak.

Mado vegan dondurmalar protenini bitkiden, lezzetini doğadan alıyor. Yüzde 100 bitkisel olan vegan dondurmalar hindistan cevizli sütlü, bitter çikolatalı, fındık sütlü, frambuazlı ve vişneli çeşitleriyle Mado’larda misafirleri bekliyor.

Formuna dikkat ederken dondurma lezzetinden ayrı kalmak istemeyenler için de Mado’da şekersiz dondurmalar bulunuyor. Meyvelerin doğal şekeri ve bal ile tatlanan dondurma çeşitlerini menüsüne ekleyen Mado; şeker ilavesiz karadutlu, taze incirli, hurmalı, ballı bademli dondurmalarını tüm Mado kafe restoranlarda servis ediyor.

Bir önceki yazımız olan Kaizen Beautıfy’da SAÇ SİMÜLASYONU İLE 3 SAATTE SAÇLANMAK MÜMKÜN başlıklı makalemizde göktürk, Kaizen Beautify ve kemerburgaz hakkında bilgiler verilmektedir.