KEŞİF

Livera Homes’da dilerseniz HEMEN TESLİM, dilerseniz TOPRAKTAN!

Yazar  | 

Livera Homes’da dilerseniz HEMEN TESLİM, dilerseniz TOPRAKTAN!

Fimar Yapı kalitesiyle yükselen, prestijli ortamda konfor ve huzuru buluşturan, kendinizi bulacağınız eksiksiz bir proje: Livera Homes Kemerburgaz.

28 daireden oluşan ilk blok Nisan 2018’de teslim ediliyor.

1.215 m2’lik Alana inşaa edilen Livera Homes Kemerburgaz projesi, teslime hazır ilk bloğunda 2+1’den 5+1’e kadar farklı büyüklükte daire seçenekleri sunuyor. Flat, bahçe dubleksi ve teraslı çatı dubleksi daire tiplerinden oluşan projede daireler 101-259 m2 aralığında.

40 daireden oluşan ikinci blok 18 ay sonra teslim edilecek.

1.337 m2’lik Alana inşaa edilen Livera Homes Kemerburgaz projesi, 2.bloğunda 1+1’den 3+1’e kadar farklı büyüklükte daire seçenekleri sunuyor. Flat, bahçe dubleksi ve teraslı çatı dubleksi daire tiplerinden oluşan projede daireler 61-204 m2 aralığında.

Lansman Öncesi Özel İndirim ve Kişiye Özel vade farksız ödeme seçenekleri…

Gayrettepe-3.Havalimanı Metro hattı Kemerburgaz durağına yürüme mesafesindeki konumu ile de öne çıkan proje, sınırlı sayıda konut için geçerli olan lansman öncesine özel indirim ve şirket bünyesi’nde vade imkanları sunuyor.

Detaylı Bilgi: 0212 360 0605

Satış Ofisi Adres: Mithatpaşa Mh. Selanik Bulvarı, No:186 Kemerburgaz-Eyüp/İstanbul

Bir önceki yazımız olan Göktürk ve Çevresinde Yatırımlık Projeler başlıklı makalemizde göktürk hakkında bilgiler verilmektedir.