MODA

Koton Kids Koleksiyonu’ndan Canlı ve Renkli Tasarımlar

Yazar  | 

Koton Kids 2020 İlkbahar – Yaz koleksiyonu, stil sahibi miniklere yepyeni bir sezon şıklığı sunuyor. Koleksiyon, kız ve erkek çocuklar için farklı temalardan ilham alınarak hazırlanan tasarımlarıyla çocukların dünyasına renk katıyor.

Koton Kids 2020 İlkbahar – Yaz koleksiyonu, birbirinden renkli tasarımlarıyla bahar mevsimine hareket katıyor. Yeni sezon için kız ve erkek çocuklara özel hazırlanan koleksiyon, çocukların neşeli ve hareketli dünyasına uyum sağlayan farklı temalardan oluşuyor. Farklı model ve alternatifleri ile sezon alışverişini kolaylaştıran Koton Kids tasarımları, çocuklarının giyimine özen gösteren annelerin de vazgeçilmezi oluyor.

Koton’dan Kız Çocuk Koleksiyonu’na Özel 5 Farklı Tema

Şıklık ve rahatlığın ön planda tutulduğu koleksiyon ile sezona renk katan Koton Kids Koleksiyonu’nda, kız çocuklar için Klasik Denizci, Dijital Denizci, Modern Kabile, Oryantal Bahçe ve Pastel Minimalizm temalı özel tasarımlar öne çıkıyor.

Klasik ve Dijital Denizci temalarının dikkat çektiği Koton Kız Çocuk Koleksiyonu’nda marin modasının üç ana rengi olan kırmızı, beyaz ve mavi renklerin hakimiyeti görülüyor. Çizgili tasarımların deniz temalı motiflere eşlik ettiği koleksiyonda dijital tarzda grafikli tasarımlar ile eğlenceli bir stil sunuluyor.

Yazın olmazsa olmazı parlak ve sıcak renkler Modern Kabile temasında bitki desenleri ve hayvan aplikelerinin tül detaylarla birleşiyor. Renk ve ürün zenginliğiyle kız çocuklarının stillerini şık tasarımlarla buluşturan Oryantal Bahçe temasında yer alan çiçekli tasarımlar fırfırlı detaylarla tamamlanırken; Pastel Minimalizm koleksiyonun da ise yazın sıcaklığını hissettirecek pastel tonlara vurgu yapılıyor. Gök mavisi, bebek pembesi ve bej gibi yumuşak renkler; keten, dantel ve nakışlarda kendisi göstererek romantik bir stil yaratıyor.

Koton Erkek Çocuk Koleksiyonu Enerjik Tasarımlar ile Göz Alıyor

Erkek çocuklara hareket özgürlüğü sağlayan tasarımlarıyla dikkat çeken Koton Kids Erkek Koleksiyonu; Klasik Denizci, Dijital Denizci, Orman Sürprizi, Botanik, Pastel Minimalizm, Ordu ve Aktif Şehir temalarıyla sezona merhaba diyor.

Sportif bir havası olan ve denizci konseptini yaşatan tasarımlar, Klasik ve Dijital Denizci temaları ile erkek çocuk koleksiyonunda yer alıyor. Tasarımlarda marin modasının olmazsa olmazı kırmızı, beyaz ve mavi renklerin yanı sıra dijital tarzda grafiklerle bezenmiş yeni ve modern bir dokunuş ile turuncu ve sarı gibi ara renkler de öne çıkıyor. Egzotik desenlerin önemini vurgulayan tropikal bir hikaye olan Orman Sürprizi temasında orman hayvanları ve bitki örtüsü desenleri; indigo mavisi, bitki örtüsünün yeşil tonları, mercan ve sarı gibi canlı renklerle harmanlanıyor.

Ordu temasında yer alan kargo pantolonlar ve şortlar safari ruhunu yaşatırken, pastel tonlara ve haki renge vurgu yapan Botanik temasında yer alan tasarımlar ise rahat bir stil sunuyor. Şık ve spor parçaların birlikte kullanıldığı athleisure trendi ise Aktif Şehir temasında yer alan tasarımlarda siyah, koyu mavi ve sarı ile bej ve toprak tonlarına vurgu yapan yeni bir renk paletinde devam ediyor.

 

Koton Kids 2020 İlkbahar – Yaz Koleksiyonu seçili Koton mağazaları ve online alışverişin adresi koton.com’da satışa sunuluyor.

www.koton.com

http://twitter.com/Koton

www.facebook.com/Koton

http://instagram.com/koton

Koton Hakkında:

Türkiye’nin moda ve perakende öncüsü Koton, 1988 yılında İstanbul’da kurulan ilk mağazasıyla hazır giyim perakendesine başlamış ve 1996 yılında ilk yurtdışı satış noktasını Almanya Münih’te açmıştır. Koton bugün 208’i yurtdışında, 304’ü yurtiçinde olmak üzere 512 mağazada, dünya genelinde ise 31 farklı ülkede 1000’den fazla satış noktasında bulunmaktadır. 2023 yılında 5 kıtada en zengin ve en beğenilen koleksiyonlara sahip hızlı moda markası olmayı hedeflemektedir. Yaratıcı ve yenilikçi, müşteri ve teknoloji odaklı Koton, sezon trendlerini özgün tasarımlarla buluşturarak, cazip fiyatlarla uygun lokasyonlarda satışa sunma politikasını yürütmektedir.220’yi aşkın genç ve tecrübeli çalışandan oluşan tasarım ekibi, 11.000’den fazla çalışanı ile Koton, her yıl 50’den fazla koleksiyonda yaklaşık 30.000 farklı modeli müşterilerine sunmaktadır. Koton mağazaları her gün yaklaşık 80 yeni seçeneği müşterileri ile buluşturmaktadır. Eylül 2015’te yayına alınan koton.com ise, Koton mağazalarındaki zengin içeriği online platforma taşımaktadır.

Bir önceki yazımız olan PENTİ İLE ALIŞKANLIKLARI BOZ! başlıklı makalemizde canlı renkler, İÇ GİYİM ve kombin hakkında bilgiler verilmektedir.