Genel

KiddyBooky ile Yarına Kalacak Hediyeler..

Yazar  | 

Yeni, özgün ve biricik kitap projesi www.kiddybooky.com yayın hayatına başladı… Kişiye özel çocuk kitap projelerinin alanında profesyonel bir ekip ve kreatif bakış açısıyla hayata geçirildiği KiddyBooky, gelecek kuşaklara unutulmaz anılar bırakmak isteyen tüm ebeveynlerin gözdesi olmaya aday!..

 

Yarına Kalacak Hediyeler

“Şimdiki çocuklar harika!” deniyor ya hep, dillere destan olan Z Kuşağı’nın tüm çocukları birer harika gerçekten! Bu harika çocukları mutlu etmek ise bir o kadar zor. KiddyBooky ekibi de bu fikirle çıktı yola. Ebeveynlere, çocukları için yarınlara kalacak, unutulmaz ‘anı-kitap’lar hazırladılar.    Her biri ‘çocuğa’ özel.

 

 

 

Haydi, siz de bir taneniz için özel bir şey yapın! İsterseniz onunla ortak bir proje geliştirin, isterseniz hiç beklemediği bir sürprizle çıkın karşısına. Onun da bir kitabı olsun geleceğe bırakacak. Hiç unutulmayacak…

Unutmayın; söz uçacak, yazı kalacak…

KiddyBooky

Yaratıcı Ebeveynin Galaksi Rehberi

@kiddybookylove

www.kiddybooky.com

 

Bilgi için:

info@kiddybooky.com

Bir önceki yazımız olan ÇOCUĞUNUZDA DİKKAT EKSİKLİĞİ OLUP OLMADIĞINI NASIL ANLARSINIZ? başlıklı makalemizde dikkat dağınıklığı nasıl giderilir, dikkat eksikliği ve dikkat eksikliği nasıl giderilir hakkında bilgiler verilmektedir.