İYİ YAŞAM

KAŞIBEYAZ FOOD POINT SAĞLIKLI FAST FOOD’UN YENİ ADRESİ

Yazar  | 

kaşıbeyaz göktürk intown
‘’TADI DİLLERDE BİR TELEFONLA EVLERDE’’

Kaşıbeyaz Göktürk’e Intown dergisi olarak misafir olduk. Menüden değişik lezzetleri tattık. Tüm çeşitler olağanüstüydü. Özellikle yeni nesil fast-food anlayışının en özel lezzetlerinden biri ise Kaşıbeyaz sarma muhteşemdi.. Mevsimin en taze sebzeleriyle hazırlanan bahar kebabının yufka kadar ince bir hamura sarılıp fırına verilmesiyle hazırlanan Kaşıbeyaz sarma, mutlaka denenmeli.

Kaşıbeyaz Lezzet Grubu’nun en kısa zamanlarınızı bile lezzet şölenine dönüştürecek markası “Kaşıbeyaz Food Point” i Göktürk’te açtı. Geleneksel lezzetleri, sağlıklı fast-food anlayışıyla misafirlerinin beğenisine sunan Kaşıbeyaz Food Point, vazgeçilmez markanız olacak.  

 Kebap çeşitlerinden kahvaltıya, et çeşitlerinden balık çeşitlerine kadar tüm damak tatlarına hitap eden Kaşıbeyaz Lezzet Grubu, fast-food tutkunlarını da unutmadı. Haziran ayının ilk haftasında Göktürk’te açılan Kaşıbeyaz Food Point ile Güneydoğu mutfağının en önemli lezzetlerini fast-food olarak sunuyor. Günün her saatinde misafirlerine adeta bir yemek şöleni sunan Kaşıbeyaz Lezzet Grubu, Kaşıbeyaz Food Point Göktürk ile vakit kaybetmeden hemen yemek yemek isteyenleri, sağlıklı ve geleneksel fast-food anlayışına davet ediyor.

Kaşıbeyaz Food Point Göktürk’te, çiğ köfte, içli köfte, lahmacun, baklava, künefe, katmer, döner ve kebap dürüm çeşitleri olmak üzere birçok lezzet sunuyor. Kaşıbeyaz Food Point Göktürk  250 metrekare kapalı alanı, bahçesi 85 kişilik kapasitesiyle misafirlerine sağlıklı fast-food’un kapılarını açtı. Kaşıbeyaz’ın gösterişli Osmanlı motifleriyle modern çizgilerin birleştiği Kaşıbeyaz Food Point Göktürk, farklı dekorasyonuyla da yeni nesil fast-food anlayışını sektöre kazandırıyor. Geleneksel lezzetlerin kalite ve sağlıkla buluştuğu Kaşıbeyaz Food Point Göktürk’te en kısa öğle aralarınız bile lezzet fırtınasına dönüşecek.kaşıbeyaz göktürk tadımKaşıbeyaz Food Point Göktürk

 

Bir önceki yazımız olan Happy Mutfak ve Nü Light Menü güçlerini birleşti. başlıklı makalemizde diyet, diyet yemeği ve diyet yemek hakkında bilgiler verilmektedir.