Genel

KAIZEN BEAUTİFY İLE ÇATLAKLARDAN TEK SEANSTA KURTULUN…

Yazar  | 
 Tek seansta çatlaklardan kurtulmayı mümkün hale getiren Fibroderms, artık Kaizen Beautify güzellik salonunda.
Hamilelik, hızlı kilo alıp verme, yoğun egzersizler ve diğer çeşitli nedenlerde ciltte oluşan çatlaklar, pek çok kişinin korkulu rüyası. Özellikle kalça, karın ve basen bölgesinde ince çizgiler halinde oluşan çatlaklar, formunu koruyan kişilerde bile kötü görüntülere neden olabiliyor. Çatlak onarımında son teknoloji cihaz, olarak bilinen fibroderms, çizgiler üzerinde detaylı şekilde çalışarak, tek seansta mucizevi sonuçlar yaratıyor. Deri üstü bir işlem olan fibroderms senası sırasında, kanama, yara, alerji ve kabuklanma gibi sorunlar da yaşanmıyor ve işlem sonrası rahatlıkla günlük hayata devam edilebiliyor. İşlemin kalıcılığını artırmak adına, Brezilya’dan gelen tamamlayıcı bakım kiti, güzellik uzmanı tarafından kullanım bilgisi aktarılarak aynı gün teslim ediliyor.
Fibroderms ile Brezilya Kalçaları
Aynı zamanda kalça biçimlendirme işleminde de kullanılan fibroderms, vakumlama teknolojisi ile Brezilya kalçalarına sahip olmayı mümkün hale getiriyor. Estetik operasyon ve ameliyata gerek duyulmadan uygulanan bu işlem sayesinde sıkı ve biçimli kalçalara sahip olmak artık çok kolay.
Detaylı bilgi ve randevu için Kaizen Beautify ile görüşebilirsiniz.
Tel: 05453226200

Bir önceki yazımız olan BOLLUCA’NIN MÜSTAKİL EVLERDEN OLUŞAN YEPYENİ BUTİK PROJESİ: NEO PARK BOLLUCA başlıklı makalemizde BOLLUCA, göktürk ve kemerburgaz hakkında bilgiler verilmektedir.