GÖKTÜRK'TE HAYAT

İşkembahçe

Yazar  | 

Usta’sından muhteşem lezzetler bir telefon ile kapınızda!

Göktürk’te ferah mekanı, bahçesi ve zengin menüsüyle lezzet durağı olan İşkembahçe’de siparişlerinizi dilerseniz paket servis ile evinize kadar getiriyor.

35 yıllık işletmeci Hüseyin Duran’ın, “Yemediğimi Yedirmem” sloganıyla Göktürk’te açtığı İşkembahçe aranan bir mekan oldu. Ferah iç mekanı, geniş ve bakımlı bahçesi, çocuklar için oyun gruplarıyla sakatat ürünlerinin en sağlıklı bir şekilde yeme imkanı sunan İşkembahçe’de yeni lezzet arayışları sürüyor.

Hüseyin Bey’in bizzat kendisi İşkembahçe menüsüne yeni lezzetler katıyor. Kuzu tandır güveç bunlardan sadece biri. Hem sunumu, hem tadıyla kuzu tandır güveç her yaştan kişinin favorisi olmaya aday. Sizin için yerinde denediğimiz kuzu güveç tandırın tadı damağımızda kaldı. Özellikle et ürünlerini pek tüketmek istemeyen çocuklar için, yumuşaklığı ve aromasıyla eti sevdirecek bir ürün: kuzu güveç tandır. Fırınlanması ve özel sosu tandırda hissedilen yağ kokusunu da ortadan kaldırmış. Etin, tandırın lezzetin tadına varmak için İşkembahçe’de kuzu tandır güveci mutlaka deneyin.

Kahvaltısı, sağlıklı sakatat ürünlerinden sonra kuzu tandır güveçle İşkembahçe lezzet arayanların adresi olmaya devam edecek.

İşkembahçe’deki yeniliklerden haberdar olmak için sosyal medya hesaplarını da takip edebilirsiniz.

İletişim: Mithatpaşa Mah. Selanik Bulvarı Pirinççi Yol Kavşağı No: 2 Kemerburgaz

Alo Paket Hattı : 0212 360 12 09 – 0533 163 00 55

Bir önceki yazımız olan Kids Country Preschool'da avantajlı erken kayıt dönemi başladı başlıklı makalemizde ana okul, erken kayıt ve kids hakkında bilgiler verilmektedir.