Genel

İntown kids yayın hayatına başladı

Yazar  | 

E-DERGİ İÇİN TIKLAYIN
intown kids

Editörden…

Büyüsek de çocukluk baki…

Çocukluk, yaşlansak da içimizden atamadığımız, büyüsek de büyütemediğimiz en kıymetli parçamız. Kişiliğimizi şekillendiren, bizi biz yapan her şeyi çocukken öğreniyor, ileride vicdanlı ve aklı selim bireyler olmanın ya da olamamanın temelini daha minicikken atıyoruz. Bilerek ya da bilmeyerek, içimizdeki çocukla büyüyor, ama tuhaftır, aslında hiç büyümeyen yanımızla bir ömür çocuk kalıyor, çocukça işler yapıyoruz. Kısacası; özünde, hepimiz birer çocuğuz!

Siz bu satırları okurken 13. sayısıyla karşınıza çıkmaya hazırlanan Intown dergisi de, aslında büyüdü, kocaman oldu. Ama tıpkı bizler gibi içindeki çocuğu ortaya çıkarmak için bir de Intown Kids dergisini yanına, yoluna kattı… Bundan böyle iki ayda bir Intown Kids sayesinde siz de çocukluğunuzu hatırlayacak, kaçırdıklarınızı çocuklarınızla yakalamak için Intown Kids’e göz atmadan edemeyeceksiniz. Çünkü bu taptaze, gencecik dergimizin içinde hamilelikten emziren annelere, yenidoğan bakımından gelişim sorunlarına, Göktürk’te çocukla yaşamanın inceliklerinden eğlence ve alışveriş seçeneklerine, eğitimden kültür sanat haberlerine kadar birçok konu başlığı yer alıyor. Tabii anne babalara her zaman yol gösterecek uzman yorumları ve görüşleri de olmazsa olmazlarımızdan. Bu sayıda ayrıca sömestr tatiline denk geldiğimizden, sizin için harika ve dopdolu bir tatil dosyası da hazırladık. Tatilde ne yapacağız demeden önce mutlaka dosyamıza göz atın.

Intown Kids bu ilk sayısıyla, Göktürk’te sayıları giderek artan genç ve çocuklu aileler için rehber olmayı hedefliyor. Çocuklarının şehrin karmaşasından uzakta, doğayla iç içe, huzurla büyümesini isteyen ve bu bilinçle yaşayan tüm ailelerin, dergimizin sayfaları arasında aradıklarını bulmaları ve ‘yenidoğan’ Intown Kids’in ileride sağlıklı, yetişkin bir dergi olması dileğimiz… İyi tatiller, iyi okumalar!

Gökçe Gökçeer

 

 

Bir önceki yazımız olan MÜGE AKGÜN'E GÖRE GÖKTÜRK 'ÜN EN İYİ 5 RESTORANI başlıklı makalemizde carluccios, dardenia göktürk ve göktürkte gastronomi hakkında bilgiler verilmektedir.