GÖKTÜRK'TE HAYAT

İNTEMA’nın Yeni Yetkili Satış Noktası GÖKTÜRK’te Açıldı!

Yazar  | 

Türkiye’nin ilk modüler mutfak markası İntema’nın,   ‘İntema Göktürk Alze Yapı’ adıyla açılan yetkili satış noktasında, ankastre cihaz, banyo, mutfak ürünleri ile iç mimarlık uygulama, danışmanlık ve proje yönetimi hizmetleri de sunulacak
Yeni yaşam biçimlerini çağdaş tasarımlarla buluşturan Türkiye’nin ilk modüler mutfak markası İntema’nın yeni yetkili satış noktası,    “İntema Göktürk Alze Yapı” adıyla Göktürk’te açıldı.
Eczacıbaşı Yapı Grubu’nun kalite güvencesiyle, mutfağı evin kalbine yerleştirerek bir yaşam alanı olarak konumlandıran İntema,  kendi ürünlerini yanı  sıra Berloni’nin İtalyan tarzına ve estetiğine sahip mutfak mobilyaları ile cihazları da müşterilerinin beğenisine sunuyor.
Tasarım dünyasının en iyi ürünlerini bir araya getiren İntema’nın Göktürk Alze Yapı yetkili satış noktasının sahibi Reşat Ürstüner,  Göktürk’te  işlevsel ve tasarımsal boyutta kaliteli işler ortaya koymayı hedeflediklerini kaydetti.
Ankastre cihaz, banyo, eviye ve armatür, kapı & parke, mutfak ve tezgah ürünlerinin yer alacağı İntema Göktürk Alze Yapı yetkili satış noktasında,  iç mimarlık, uygulama, konsept ve proje görselleştirme, danışmanlık ile proje yönetimi hizmetleri de sunulacak.

Bir önceki yazımız olan Larus Kids Club'da Çocuklar Eğlenerek Spor Yapıyor! başlıklı makalemizde çocuk, Eğitim ve göktürk hakkında bilgiler verilmektedir.