DEKORASYON

İDAŞ ile YÜKSEK KALİTE UYGUN FİYAT

Yazar  | 

KALİTELİ YATAK LÜKS DEĞİLDİR

” Ömrümüzün yaklaşık 1/3’ini uyuyarak geçirirsiniz. İyi bir yatağın hayatınızda ne kadar önemli bir yer tutacağını bir kez daha düşünün…”

 

YARIM ASIRLIK TECRÜBE

İDAŞ; sektördeki yarım asırlık eski dünya ustalığı ve tecrübeleri ile kurulduğu günden bugüne milyonlarca tüketiciye ve dev otel zincirlerine yatak ve tamamlayıcı ürün üretimini yapıyorlar.

YÜKSEK KALİTE UYGUN FİYAT

Dünya’nın kabul ettiği en detaylı yay teknolojilerinden, en detaylı kumaş ve kapitone işlemeye kadar, Türkiye’de bir çok ilk’i kendi bünyelerinde özel formülasyonlarla üretiyorlar, bu sayede en iyi ürünleri uygun fiyatlarla alıcılarına ulaştırabiliyorlar.

Kurulduğu günden bugüne milyonlarca tüketiciye ve dev otel zincirlerine yatak üretimi yapan İDAŞ, yenilikçi anlayışı ve çalışanlarının edindiği 50 yılı aşkın tecrübesiyle yaylı yatak sektörünün aranan markası haline gelmeyi ve bunu yarım asır korumayı başarmış, klasikleşen vazgeçilmez yataklar üretmiştir.

 

Eski Yataklarınızı Değiştiriyoruz %50 İndirim ve 12 Taksit imkanı ile,

Üç nesil bizimle büyüdü, birlikte nice senelere…

Adres : Göktürk Merkez Mah. İstanbul Cad. Artel Forum Sitesi No:38 Eyüp – İSTANBUL
Tel : 0212 322 00 90 

Bir önceki yazımız olan Baharın dokunuşunu dolaplarınızda hissedin başlıklı makalemizde Cabinet ve CABINET İSTANBUL hakkında bilgiler verilmektedir.