İYİ YAŞAM

İçten Dışa Güzelliği Keşfedin!

Yazar  | 

Smoothface gece serumu leke tedavisi ve gözenek sıkılaştırma da kullanılır kısa sürede sonuç verir, parlak ve ışıldayan bir cilt sunar.

Ciltteki lekeler, çoğunlukla güneşin zararlı ışınları yüzünden kaynaklanıyor. Aynı zamanda geçen sivilceler pek çok kez arkalarında koyu lekeler bırakabiliyorlar. İşte ciltteki bu koyu renklerin azalmasını sağlamak için sık sık başvurduğumuz bir içerik var: C vitamini. Bir meyve asidi formu olan C vitamini, antioksidan özelliği sayesinde, ciltteki koyu lekeleri azaltma, cilde daha aydınlık ve pürüzsüz bir görünüm verme konusunda en popüler cilt bakımı içeriklerinden.

C vitamini nedir?

Düzenli ve yeterli miktarda tüketildiğinde vücudun tazelenmesini sağlamaya yardımcı C vitamininin cilt üzerinde de pek çok faydası bulunmaktadır. Smoothface C vitaminini cildinize uygulayabilmeniz ve fayda alabilmeniz için düşünülmüş ve tasarlanmış C vitamini serumudur. Matlaşan ciltlerin parlaklığına kavuşmasını yardımcı olan, akne görünümünün azaltmayı hedefleyen ve ciltteki leke, çizgi ve kırışıklık görünümünün giderilmesine yardımcı olan Smoothface C vitaminini gece serumu olarak cildinize uygulayabilirsiniz. Hem kuru hem de yağlı ciltlerin uygulayabileceği Smoothface C vitamini serumları, kolajen ve elastin üretimini hızlandırmaya yardımcı olarak cildinizin daha sağlıklı bir görünüme kavuşmasına yardımcı olur.

C VİTAMİNİ CİLDE ETKİLERİ

Güneşin zararlı etkilerini geri çevirir
Anti Aging etkilidir, yaş almaya bağlı ince çizgi ve kırışıklık görünümünü hafifletir
Sivilce izleriyle savaşır
Antioksidan etkisiyle cildi serbest radikal hasarına karşı korur
Ciltteki pürüzlerin azalmasına yardımcı olur ve gözenek görünümünü de hafifletir
Hiperpigmentasyona iyi gelir (güneş lekeleri ve yaş nedeniyle oluşan lekelerin rengini açar)
Cildi nemlendirir, parlatır, aydınlatır
Kolajen sentezini uyarır ve cildi sıkılaştırır, skarlara iyi gelir
Donuk ve cansız cildi aydınlatır, canlandırır.
İnstagram: smoothfacetr
Trendyol: Smoothface Leke Serumu
Site: gozdederelibeauty.com

Bir önceki yazımız olan Liv Hospital & Boston Children's Hospital Bilimsel Toplantılar ve Aile Atölyeleri başlıklı makalemizde #, #02129196184 ve #basin hakkında bilgiler verilmektedir.