İYİ YAŞAM

HİPNOZAYIFLAMA İLE KİLOLARINIZDAN KURTULUN..

Yazar  | 

DİYETSİZ, EĞLENCELİ BİR BİLİNÇALTI EĞİTİM YOLCULUĞUYLA ZAYIFLAMANIZA YARDIMCI OLAN HİPNOZAYIFLAMA SİSTEMİ; DANIŞANLARIN YEME İSTEKLERİNİ AZALTARAK KONTROL ETMEYİ VE BUNUN SONUCUNDA KİLO VEREREK VERDİKLERİ KİLOYU KORUMAYI ÖĞRETİYOR. SİSTEMİN KURUCUSU VE HİPNOZAYIFLAMA.COM İNTERNET SİTESININ SAHİBİ SU SEYMEN’LE; YÜKSEK ÜCRETLER ÖDEMEDEN, KALICI ŞEKİLDE KİLO VERMEYİ SAĞLAYAN SİSTEMİN DETAYLARINI KONUŞTUK.

 

HipnoZayıflama sisteminin ortaya çıkış hikâyesinden bahseder misiniz?

Aslında, kendimden yola çıkarak, hipnoZayıflama sistemini oluşturdum diyebilirim. Kilolu bir kişinin halinden, yine kilolu bir kişi anlar düşüncesiyle kolları sıvadım. Çünkü ben uzun yıllar kilolarımla uğraştım. Yoğun bir iş hayatında kilo vermek gerçekten zordu. Yapmadığım diyet kalmamıştı, belirli bir dönem kilo verip, daha sonra fazlasını alıyordum. Çünkü verilen diyetlerde hep bir kısıtlama ve psikolojik baskı bulunuyordu. Uzun süre dünyada kullanılan sistemleri araştırdım. Her şeyin bilinçaltı ile ilişkili olduğunu anladım. Bu yolla kilo verebileceğimi düşündüm çünkü bütün dünyada kanıtlanmış bir sistemdi. Kendim denedim ve kısa sürede 17 kilo verdim. Bu sistemle, kilolu kişilere fayda sağlayabileceğimi düşündüm. Bunun üzerine, profesyonel iş hayatımdan ayrılıp, bu sistem üzerinde yoğunlaşarak “hipnoZayıflama”yı oluşturdum.

HipnoZayıflama yöntemi nedir, biraz açar mısınız?

Diyetsiz, eğlenceli bir bilinçaltı eğitim yolculuğudur. Aşırı kilolar ve obezite dünyanın bir numaralı sorunudur. HipnoZayıflama; danışanlarımızın yeme isteklerini azaltıp kontrol etmeyi ve bunun sonucunda kilo verip, verdikleri kiloyu korumalarını sağlıyor. Dünyada her bireyin farklı olduğunu benimseyen sistemimiz kişiye özel hazırlanıyor. Ve ekibimiz; yüksek eğitimli, uzman hocalardan eğitimler almış, psikolog ve yaşam koçlarından oluşuyor.

HipnoZayıflama yöntemiyle, bilinçaltını eğiterek kilo kaybı sağlıyorsunuz. Bu eğitim sürecinden biraz bahseder misiniz?

Aşırı yemenin sebepleri bilinçaltında kayıtlıdır ve bilinçaltı düzeyde aşırı yemenin ve hareketsizliğin sebepleri ortadan kaldırılmadıkça kişilerin zayıflaması zor görünüyor. HipnoZayıflama ise tam burada ideal bir araç olarak karşımıza çıkıyor. Çünkü hipnoZayıflama, bilinçaltındaki aşırı yemenin sebeplerini buluyor ve eğlenceli bir şekilde önce zihninizi ikna ediyor, bu sebepleri yok etmenizi sağlıyor. Danışanlarımız da bunun sonucunda alışkanlıklarını kendi kendilerine değiştiriyorlar.

Çok yemenin her zaman ruhsal birtakım eksikliklerle alakalı olduğu anlatılır. Siz bu konuda neler söyleyeceksiniz?

“Diyet yapmak”, “rejim yapmak” gibi kelimeler bir iç çatışmanın da başlangıcı gibidir ve kişi daha “diyet yapmalıyım” dediği andan itibaren bilinçaltında bir savaş başlar. Çünkü aslında aşırı yemek, fazla atıştırmak, sürekli boğazımızdan bir şeyler geçirmek arzusu, damağımızda bir yiyeceğin tadını hissetmek… Bütün bu sürekli yeme eylemlerinin fiziksel sebeplerden çok bilinçaltı sebepleri vardır. Öfke, aşırı kıskançlık, ruhsal ve bedensel tatminsizlik, özgüven yoksunluğu, suçluluk, kızgınlık, ilişkisel ve seksüel sıkıntılar, yalnızlık duygusu gibi bilinçaltı düzeydeki olumsuz duygular, kişilerin aşırı yeme dürtülerinin dip sebeplerini oluşturmaktadır. İşte hipnoZayıflama, bilinçaltındaki bu olumsuz duyguları temizler ve bu olumsuz duyguları temizlendiğinde kişi, kendiliğinden aşırı yeme ihtiyacından kurtulur.

HipnoZayıflama yönteminin başarı oranı nedir? Bu yöntem herkeste işe yarıyor mu?

HipnoZayıflama’da diyet ve kısıtlamalar olmadığından başarı oranı yüksektir. Kilo vermeyi; zevkli, eğlenceli, eğitimsel olarak ele aldığımız için danışanlarımız, yöntemden çok memnunlar.

Peki, bu yönteme başvuran insanlar, ne zaman ideal kilolarına kavuşuyorlar?

Kişiye özel değişmektedir. Sistemimiz; en kısa sürede danışanlarımızın kilo verip, ideal kilolarına kavuşmalarını sağlıyor.

Diyet yoluyla zayıflayanların büyük çoğunluğunun yeniden kilo aldığı araştırmalarla saptanmış durumda. HipnoZayıflama yönteminde de bu durum geçerli mi?

HipnoZayıflama, bilinçaltındaki olumsuz duyguları temizler ve bu olumsuz duyguları temizlendiğinde kişi, kendiliğinden aşırı yeme ihtiyacından kurtulur. Daha sonra dengeli beslenme alışkanlığı bilinçaltı düzeyde yerleşme imkânı bulur. Danışanlarımız bilinçaltı düzeyde kendilerini eğittikleri sürece, verdikleri kiloları korurlar.

HİPNOZAYIFLAMA YÖNTEMİYLE, DİYET YAPMADAN ZAYIFLAYAN İNSANLAR NELER HISSEDİYORLAR? TECRÜBELERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞIR MISINIZ?

Sistemimizde kısıtlama olmadığından, danışanlarımız kendilerini mutlu hissediyorlar. Zevkli ve neşeli bir eğitim yolculuğu ile zayıfladıkları ve bu süreçte de olumsuz duygular olumlu duygulara çevrildiği için hoş bir tecrübe kazanıyorlar. Birçok danışanımız hem kilo veriyor, hem de iş yaşamı ve özel yaşamlarında daha iyi olduklarını söylüyorlar.

HipnoZayıflama

www.hipnozayiflama.com

0212 373 94 49

Bir önceki yazımız olan Bu kampanyanın tadına doyamayacaksınız! başlıklı makalemizde 14+14 kampanyası, Domino’s Pizza ve göktürk hakkında bilgiler verilmektedir.