GÜNDEM

HER ŞEY BİR NİYETLE BAŞLAR…

Yazar  | 

HER ŞEY BIR NIYET ILE BAŞLAR. YAŞAMINIZDA ATMAK ISTEDIĞINIZ HER ADIM BIR NIYET ILE BAŞLAR. BIR YERDEN BIR YERE GITMEK ISTEĞIMIZ DAHI BIR NIYETTIR. İÇINIZDE VAR OLAN YARATMA ISTEĞI NIYETINIZ ILE ÇOĞALIR.
HAYATINIZA HERHANGI BIR ŞEY ÇEKMEK ISTEDIĞINIZDE -BU RUH EŞI, BIR IŞ YA DA BIR EV, ARABA, ÇOCUK GIBIÖNCE NIYET ETMELISINIZ. NIYETLERINIZI HER ZAMAN OLUMLU VE NET CÜMLELER KURARAK YAPMALISINIZ.

Sözcükleriniz Sizin Donmuş Düşüncelerinizdir…
Düşüncelerinizi sözcükler ile harekete geçirir, duygular ile yaşamınıza çekersiniz. Niyetinizi ortaya koyarak da eyleme başlatırsınız. Niyetin gücü bu kadar önemlidir. Niyet ettiğinizde siz başa dönerek bir isteğinizi düşünmeye başlamışsınız demektir. Olumlu ya da olumsuzu bilinçaltınız ayırt etmediğinden dolayı, o sadece sizin için gerçekleştirir. Onun görevi sizin isteklerinizi harekete geçirmektir. Sizin için bekleyen bir emir eriniz gibidir. Düşündüğünüzde bilinçaltınız hareket etmeye başlar. Bu nedenle niyetiniz öncelikle
olumlu düşünceleriniz ile başlamalıdır. Bizler bir yerden bir yere giderken dahi zihnimizde bir rota belirleriz. Ya da gün içerisindeki programımıza göz atarız ve onu zihnimizden geçiririz. Niyetiniz için de aynı şekilde hareket etmelisiniz.

Sizin için parayı hayatınıza çekmek çok önemliyken en altta fakirlik ve parasızlık korkularınız bulunuyorsa, o vakit para ve zenginliğe niyet etseniz dahi bunu hayatınıza çekmekte zorlanırsınız. Para konularının altında yatan temelde bulunan kısıtlayıcı inanç programlarını değiştirmelisiniz. Bu şunun gibidir, araba hem ileri hem de geri gitmez. Bu yüzden ağırlıklı olarak hangi düşünce yapısına sahipseniz sizi o yönetir. Gün içerisinde daha çok olumsuz düşünceler ile çevremiz sarılıdır.
Çünkü toplum bilinci bu şekilde çalışıyor. Yapamazsın ya da çok zor gibi sözcükler ile etrafınız sarılı ise bu sizi olumlu düşünmek ve hissetmekten alıkoyar. Bu nedenle kendi düşünce yapınızı oluşturmalı ve bunu olumlu düşünceler ile desteklemelisiniz. Tam anlamıyla zihninizde canlandırmalı ve sanki hayatınızda varmış hissini yaratmalısınız. Bunun için öncelikle niyetinizi belirledikten sonra, tamamen ve detaylı bir şekilde bunun listesini olumlu cümleler ile yazın. Bu niyet listesi 10 şeyden oluşabilir. Bir ev beraberinde araba ve eş,çocuklar bununla birlikte sizi destekleyen bir iş gibi… Bu listede her şey olumlu ve detaylı bir şekilde olmalıdır.

ALFA FREKANSINA GEÇIN
Bu listenizi yazdıktan sonra, sıra bunu canlandırmaya geldi. Sessiz ve sakin bir ortama geçin. Zihninizi hızlı bir beyin dalgası olan Beta’dan daha sakin bir beyin dalgası olan Alfa beyin dalgasına getirin. Bunun için tütsü, koku ve sakin bir müzik size eşlik etsin. Daha loş bir ortam olabilir. Ayrıca telefon ve TV’nin kapalı olmasına dikkat edin. Burnunuzdan derin bir nefes alın ve tekrar yavaşça verin. Bunu dört beş kere yaptıktan sonra canlandırmak istediğiniz her neyse gözlerinizi kapatın ve sanki hayatınızda varmış gibi bunları gözünüzde canlandırın. Göremezseniz sadece hislerinize odaklanın. Bu çalışmayı 21 gün boyunca her gün yapabilirsiniz.


THETAHEALING NEDIR?
ThetaHealing® tekniği ile birlikte yaradanın katından bedene gelen koşulsuz sevgi enerjisi insanı zihninin, bedeninin ve ruhunun ötesine taşır. Bu enerjiyi hayvanlarda ve DNA’ya sahip olan her şeyde kullanabilirsiniz. Bazı özellikleri derinden oluşan duygusal sorunları dönüştüren aynı zamanda genetik dejenerasyona uğrayan genleri hizalayan DNA aktivasyonunu ThetaHealing® eğitimlerinde ilk modül olan Temel Seviye’de öğrenmeye başlarsınız.
Beynimizi gün içerisinde oldukça hareket halinde tutarız. Günlük koşuşturmalar, iş hayatı içerisinde sürekli olarak beynimiz Beta beyin dalgasındadır. Bu da bizde hem isteksizlik hem de yorgunluğa yol açabilir. O zaman beynimizi dinlendirme ihtiyacı hissederiz. Kendimize bir mola verir ve çoğunlukla sessizliğe doğru kendimizi ilerletmek isteriz. Alfa beyin dalgası bizim uykuya geçmeden önce beynimizi dinlendirdiğimiz alandır. İşte belki bir kahve içtiğimiz, meditasyon yaptığımız, Reiki enerjisini kullandığımız beyin dalgasıdır. Theta beyin dalgası uykunun ilk aşaması olan rüya gördüğümüz ve beynin uykuya dalmaya başladığı anlardır. Derin uykudan önceki haldir. Beden dinleniyor görünse de esasında beyin uykuda dinlenir.
ThetaHealing® eğitimlerinde bir zaman sonra deneyimledikçe bir
dakikada beynimizi yavaşlatarak Theta beyin dalgasına getirmeyi
öğreneceksiniz. Bedene şifa yaparak hem kendi hem de DNA’sı
olan her varlığa şifa yapmayı. Bu da size başkaları hakkında sezgilerinizi artırma olanağı tanıyacak. Kendinizden itibaren hem
enerji temizliği hem de mekan temizliği yapacaksınız. Gençlik ve
canlılık aktivasyonu ile DNA’larınızı her daim genç ve diri tutmayı
öğrenecek, ayrıca sezgilerinizi artıracaksınız. Kendiniz üzerinizde
çalıştığınız her konuyu başkaları üzerinde de çalışacaksınız. Gelecek
okuması ile öngörülerinizi artırarak geleceğe dair bilgiler alabilecek
ve bu günden atacağınız adımlarınızı belirleme imkanı bulacaksınız.
Ruh eşi alanınıza davet edebilme ve İsteklerinizi hayatınıza çekebilmeyi öğreneceksiniz. Youtube kanalımızda halihazırda sizleri
bekleyen yaratım videomuzu dinleyerek şimdi başlayabilirsiniz.
His yüklemeleri, kendinize binlerce hissi bir günde öğreteceğiniz bir
eğitim alarak daha da ileriye gidebilir ve atalarınızdan gelen harika
erdemleri ileri eğitiminde öğrenebilirsiniz. Genetiğinizden gelen
yeminler ve anlaşmaları nasıl temizleyeceğinizi öğreneceksiniz.
Bunlar sadece ana başlıklar. Derinlemesine her eğitim butonunda
eğitim içeriklerimiz yer almaktadır. Eğitimlerimiz şu anda online olarak da devam etmektedir. İlk eğitimden itibaren sizler uygulamaları deneyimleyerek pratik ederek öğrenmektesiniz.

EN ÇOK SORULAN SORULAR

Kitapları okuyarak öğrenebilir miyim?
Kitaplar sadece bilgi amaçlıdır. Eğitimler ise bol uygulama, enerji alanı ve size uluslararası sertifika getirmektedir.

Kendime uygulayabilir miyim?
Hem kendinize hem de başkalarına kısıtlayıcı inançlarınızı bulduğunuz kazma çalışması yapabilirsiniz. Uygulama ile bire bir pratik yaparak sizlere eğitimler de öğretilmektedir.

Online eğitim ile yüz yüze eğitim arasındaki fark nedir?
Online eğitimler zoom üzerinden olmakta, sizlere bolca pratik yapabileceğiniz imkanı bu program sunmaktadır. Ayrıca genişletilmiş paket kullandığımız için tahta ve sunum araçlarından yararlanabiliyoruz. Kullanıcı olarak programa hakimiyetim ile birlikte aynı zamanda size kesinti olmadan da orada öğrenme fırsatı sunmaktayım. Yeter ki sizin internet bağlantınız yerinde ve güçlü
olsun. İlk üç modül online olmakta şimdilik. Yakın zamanda bir çok eğitim onlie programa dahil edilecektir. Bu da nerede olursanız olun bizler ile buluşma imkanı vermektedir.

Kendinizin daha iyi bir versiyonunu yaratmak için bizimle buluşmaya ne dersiniz?
Reyhan İldaş Türkiye’nin ilk ThetaHealing eğitmenlerindendir. ThetaHealing eEnstitüsü’ne ait olan tüm sertifikalarda uygulayıcılıkları bulunmakta ve Türkiye’de tüm eğitimleri vermektedir. Binlerce öğrencinin yanı sıra, master seviyesinde eğitmenler yetiştirmiştir. ICF PCC Eğitmen ve Koçtur. Halen
Göktürk’te bulunan ofisinde yüz yüze ve online eğitimler vermekte ve uygulayıcılık yapmaktadır.

 

REYHAN İLDAŞ
ThetaHealing®️ Certificate of Science&Master
Eğitmen ve Uygulayıcı

www.reyhanildas.com / info@reyhanildas.com
Tel 05358187700
Adres: İstanbul Cad. Tan Sk. No.1/A
Kemer Corner Sitesi D.35 K.4 Göktürk – İstanbul

 

Bir önceki yazımız olan Defne Samyeli ev sahibi ile davalık oldu başlıklı makalemizde Defne samyeli, defne samyeli dava ve kemerburgaz hakkında bilgiler verilmektedir.