Genel

Hayalinizdeki Tatil 1 Adım Uzağınızda!

Yazar  | 
Tarihi geçmişi Bizans İmparatorluğu’na kadar uzanan Kumbaba Plajı’nın, döneme ait kalıntılarına zarar verilmeden itina ile restore edilmiş ve günümüze taşınmış tarihi dokusu , plajı kum zambaklarıyla süslenen ince kumuyla şehrin hemen yanı başında, tarih ve doğa ile iç içe adeta büyülü bir atmosfer yaşayacağınız
Tarihi Kumbaba Otel siz değerli misafirlerimiz için hizmete açılmıştır.
İstanbul’un en değerli ilçelerinden biri olan Şile’nin eşsiz doğası ile yolculuğunuzun tamamlanması ile otelimizin tarihi kapılarından giriş yaptıktan sonra adeta evinizdeki konforu hissedeceksiniz.
   
Odanızdan çıkarken atmış olduğunuz adımla size özel verandanız ve yemyeşil bir bahçe ile güne başlayacağınız otelimizde siz değerli misafirlerimiz için yüksek kalite standartlarında hizmetinize sunulan iki büyük havuzumuzu ve plajımızı deneyimlemeniz için heyecanla bekliyoruz. Deniz manzaralı Türk kahvaltısı ve akşam yemeklerinde ki eşsiz gün batımı keyfini gelin birlikte yaşayalım.
Daha bir çok sürpriz ile karşılaşacağınız Tarihi Kumbaba Otel’e şimdiden hoş geldiniz!
      
Siz de bu ayrıcalıklı tatilin tadını çıkarmak için hemen rezervasyonunuzu yaptırın!
Çavuş Mah. Üretken Sk. NO:2 A, İç Kapı No: A, 34980 Şile/İstanbul
Sabit: 02167110053
Tel: 05496415361

Bir önceki yazımız olan Kanaryakasabi.com.tr, İstanbul’daki Tüm Marinalarda Hizmette! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.