İYİ YAŞAM

Lezzetin Doğru Adresi Grande Pizzeria…

Yazar  | 

 

Yaklaşık dört yıldır hizmet veren Grande Pizzeria zengin menüsüyle dikkat çekiyor.

Pizzadan makarnaya, burgerden salataya, mantıdan tatlıya uzanan geniş ve lezzetli menüsüyle Göktürk’te hizmet vermeye devam ediyor.

Bu keyifli tatların yanına Türkiye’nin en değerli kahve markası Julius Meinl kahve çeşitlerini ekleyen Grande Pizzeria, lezzetiyle müşterilerinin takdirini kazanmayı sürdürüyor.

 

 

 

Türkiye’nin en çok okunan gazetelerinden biri olan “Hürriyet” tarafından Türkiye’nin en değerli beş pizzacısından bir tanesi seçilen Grande Pizzeria; 2017 yılı içinde Papirder tarafından düzenlenen yaklaşık 300 katılımlı pizza yarışması tarafından bir altın ve bir gümüş madalya ile ödüllendirilmiştir.

Altın madalya alan tereyağlı, süzme yoğurtlu, dönerli ve organik domates sos karışımı iskender pizza; kısa sürede ürün kalitesi ve lezzeti ile misafirlerin yoğun ilgisi ve beğenisiyle karşılaşmıştır.
Kendi pizzanı kendin yap” sloganı ile çocuklara, annelere ve şirket çalışanlarına kendi pizzalarını yapma keyfini yaşatan Grande Pizzeria’nın getirdiği bu yenilik büyük ilgiyle karşılanmıştır.
Ülkemizin en sevilen şöhretleri, sanat ve spor camiasının önde gelen isimleri ve değerli işadamlarının uğrak yeri haline gelen Grande Pizzeria; yepyeni menüsü, aktiviteleri ve sürprizleri ile Göktürk’te lezzet ve kalite arayanların adresi olmaya devam edecektir.

Adres: Göktürk Merkez Mahallesi, Belediye Cd. 25/

İletişim: (0212) 322 12 20

 

Bir önceki yazımız olan Mado, vegan dondurmalarıyla bitkisel serinlik sunuyor başlıklı makalemizde Mado, Mado vegan dondurmalar ve şeker ilavesiz hakkında bilgiler verilmektedir.