İYİ YAŞAM

GÖKTÜRK’ÜN EN YENİLERİ : CARIBOU COFFEE

Yazar  | 

 Caribou’nun Göktürk’teki şubesi, kaçıncı şubeniz?

2011 yılında Türkiye pazarına giren, dünyanın en büyük kahve zincirlerinden biri olan Caribou Coffee’nin, Türkiye’deki 36’ncı, İstanbul’daki 16’ncı şubesi…

Caribou markasının hikayesi nedir?
Caribou Coffee’de müşterilerimize her şeyin en iyisini, en doğalını sunmak için  elimizden geleni yapıyoruz. En kaliteli kahve çekirdeğini bulup  getirmek için dünyanın dört bir yanını dolaşıyoruz. Birçok ülkeden yüzlerce değişik kahve çekirdeğinden en iyilerini seçiyoruz. Ürünlerimizde gerçek çikolata ve günlük süt kullanıyoruz. Peki, bütün bunları niye mi yapıyoruz? Çünkü Caribou Coffee’ye geldiğinde benzersiz bir deneyim yaşamanı istiyoruz. Ek olarak kahve çiftliklerinde çalışanların daha iyi şartlarda yaşadığını garanti altına alan Yağmur Ormanları Birliği Sertifikası’na sahip ilk kahve zinciri olmaktan gurur duyuyoruz!
Diğer şubelerden ne gibi farklar var?
Tüm şubelerimizde aynı standartları koruyoruz.
Dekorasyonu kim yaptı? Dekorasyonun özellikleri nelerdir?
Caribou Coffee’ler rahat koltukları, ortak paylaşım alanları ile kahve deneyimini keyifli bir molaya dönüştürüyor. Dinlenmek, arkadaşları ile buluşmak veya çalışmak için gelen herkese rahat bir ortam sunuyor.
Menüde özellikle tavsiye edeceğiniz, mutlaka denenmeli diyecekleriniz hangileri?
Günlük süt ve gerçek çikolatayla hazırladığı içecekleri ile kahveseverlerin yeni adresi haline gelen Caribou Coffee, tüm sıcak ve soğuk  kahve çeşitlerinde %100 Arabica kahve çekirdeklerini kullanarak enfes lezzetler hazırlıyor.
Mutfak ekibinde kimler var?

Mutfak ekibimiz yok. Ancak tüm mekanlarımızda en taze ve en lezzetli yiyecekleri sunmak için çaba gösteriyoruz.

 

 

CARIBOU  gokturk

Bir önceki yazımız olan Güneş ışığı zayıflatıyor diyabeti yavaşlatıyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.