GÖKTÜRK'TE HAYAT

GÖKTÜRK’TE PİLATES NEREDE YAPILIR? İŞTE CEVAPLARI!

Yazar  | 

GERDA PİLATES 

Gerda Pilates, hem Pilates Eğitmenlik Kursları düzenleyen ULUSLARARASI PMA tescilli bir okul hem de Pilates seansları veren bir Pilates stüdyosudur. Sektörün en yetenekli ve bilgili Pilates eğitmenlerini bünyesinde barındıran Gerda Pilates, kendinizi daha iyi hissetmenizi ve en  mükemmel egzersiz yöntemini bulmanızı sağlayacak. Sinasos AVM. İstanbul Cad. Telekom Sok.
No:35/3 Göktürk-Eyüp İstanbul

İletişim:0212 322 33 63 / 322 74 93

www.gokturkpilatesgerda.com

YOGAİA FİT

 

2013 yılından itibaren uzman ve tecrübeli eğitmen kadrosuyla hizmet veren

yogaiaFite’te vücut tipiniz,yaşınız,rahatsızlıklarınız yada hedeflerinize göre size özel programlar oluşturulmaktadır. Mart ayı itibariyle Yoga ve Fly yoga derslerimizde başlayacaktır

WELNESS PİLATES

Haliç üniversitesi spor akademisi mezunuyum. Bugüne kadar lisanslı olarak birçok spor branşında yeraldım. üniversiteyi bitirdikten sonra Wellness Pilatesi kurdum. Wellness pilates 3 yıldır Göktürk’te hizmet vermektedir. Bir çoğumuz vaktimizin büyük bir kısmını masa başında geçirdiğinden dolayı kişide bir çok sırt , bel problemi ve postür bozukluğuna sebep oluyor.wellness pilatesi kurmaktaki amacımda tam burda devreye giriyor  insanlara pilatesi sevdirmek,hareketsizliğin önüne geçmek, küçük ve büyük kas gruplarını güçlendirerek onlara sağlıklı ve konforlu bir yaşam sunmak… Wellness pilateste insanlar hem kişisel hoca eşliğinde derslerini yapıyorlar hemde onlara kişiye özel stüdyo keyfi sunuyoruz. Biz hareket profesyonelleri olarak sizleri deneme derslarimize bekliyoruz.

Adres: İstanbul cad.Nazlı Sok. Neo Studyo Sitesi Dükkan 3/E  Göktürk

PİLATES BARAKA 

2015 yılında göktürkte açmış olduğumuz pilates stüdyomuzda pilates eğitmenlerimiz eşliğinde solo ve düet pilates dersleri verilmektedir. Derslerimiz mat pilates ve aletli pilates olarak yapılmaktadır. Derslerimizde kişiye özel egzersiz sistemleri ile postural duruş bozukluklarının giderilmesi, kas-eklem ve omurga sağlığı ile birlikte denge ve esnekliği artırmak amaçlanmaktadır. Güçlü bir beden sağlıklı bir zihin için doğru egzersiz yöntemi ile pilates baraka ailesi olarak İstanbul cad. Gökmahal çarşı içerisinde hizmet vermekteyiz.

Adres: İST. Cad. Begonya sok. Gökmahal çarşı no:23 Göktürk İletişim no: 0544 275 75 87

LİONZİO PİLATES

Ekim ayında Göktürk’te açılan Lionzio Pilates Stüdyosu, hafta içi her gün ve cumartesi günleri sizlere hizmet vermektedir. Bireysel ihtiyaçlara uygun, özgün bir egzersiz yaklaşımını tercih eden Lionzio Pilates; üyelerini bilimsel temellere dayanan egzersiz yöntemleri ile buluşturuyor. Merak ediyorsanız, ücretsiz deneme seansından yararlanabilirsiniz.

İletişim: 0212 322 10 35

lionziopilates@gmail.com

Instagram: lionziopilates

Adres: GöktürkMerkez Mah. Göktürk Cad.No:11 Kat3 D:17-18

İRON PİLATES 

Hem kilo vermek hem sıkılaşmak, bir sağlık probleminiz varsa bunun iyileşme  sürecini hızlandırmak; bel,boyun, sırt bölgelerinizdeki kronik ağrılardan kurtulmak istiyor musunuz?
Iron Pilates, tüm bunlarla birlikte size bir de spor yapmanın mutluluğunu vadediyor. Göktürk Cd. Su-Venue Residance No: 2 C Blok Daire: 7, EYÜP/İstanbul (0212) 322 00 06

 

IPF KLİNİK PİLATES STÜDYO

IPF Klinik Pilates Stüdyo, sizlere Klinik ve Terapatik Pilates hizmeti veriyor. Bu yöntemin klasik pilatesten farkı; kişinin omurga sağlığını koruması ve mevcut olan hastalıkları kaldırmasıdır. Pek çok omurga rahatsızlığını gidermek ve ortopedik ameliyatlar sonrası kuvvetlendirmeye yönelik, güvenli ve etkili bir tedavi yöntemidir.

Göktürk Cd. Su-Venue Residance No: 2 C Blok Daire: 7,

EYÜP/ İstanbul (0212) 322 00 06

 

STUDIO PILATES ÇAĞRI GENÇ


Son zamanlarda pilatesin zayıflama ve formda kalmanın yanı sıra, doğuma ne kadar sağlıklı hazırladığını ve bizi ayakta tutan kas ve iskelet sistemimizi nasıl koruduğunu herkesin biliyor. Çağrı Genç; pilatesin bu özelliklerini öne çıkartarak vücudumuzu uzun süre korumamız gerektiğinin altını çiziyor.

İletişim: 0212 322 59 52

Göktürk Mahallesi, İstanbul Cad. No:20

Bir önceki yazımız olan İşkembahçe başlıklı makalemizde İşkembahçe hakkında bilgiler verilmektedir.