GÖKTÜRK'TE HAYAT

Göktürk’te İntihar !

Yazar  | 


Ünlü doktor Tuğrul Abacıoğlu intihar etti…

İstanbul Göktürk’te oturan ünlü doktor Tuğrul Abacıoğlu’ndan kötü haber geldi. Evdeki çalışanlar Abacıoğlu’nu kanlar içinde yerde buldu. Olay yerine giden polis, doktorun hayatını kaybettiğini belirledi. Mutfak bıçağıyla sol bileğini düz şekilde kesen Abacıoğlu’nun intihar ettiği önü sürüldü. Olayla ilgili çok yönlü soruşturma başlatıldı. Doktorluk mesleği yanında işletmecilik yapan Tuğrul Abacıoğlu, 65 yaşındaydı. Operatör Doktor Tuğrul Abacıoğlu’nun kendi adıyla bir de sağlık merkezi vardı.

Doktorluk mesleği yanında İşletmecilik yapan Tuğrul Abacıoğlu, 65 yaşındaydı. Operatör Doktor Tuğrul Abacıoğlu’nun kendi adıyla bir de Sağlık merkezi vardı. İddiaya göre bugün öğle saatlerinde Abacıoğlu Göktürkteki evinde ölü bulundu. Mutfak bıçağıyla sol bileğini düz şekilde kesen Abacıoğlu’nun cansız bedenini ulaşıldı.

SOL BİLEĞİNİ KESTİ İDDİASI

Ev çalışanlarının polise ihbar vermesi üzerine olayla ilgili inceleme yapıldı. İlk yapılan incelemede Abacıoğlu’nun intihar ettiği üzerinde duruldu.

Çünkü iddiaya göre bıçak üzerinde doktorun sağ el parmak izi tespit edildi. Abacıoğlu’nun ölümüyle ilgili soruşturma başlatıldı

Bir önceki yazımız olan Foo’s lezzetleri artık evinizde !.. başlıklı makalemizde Foo’s, Foo’s Kitchen & Bar ve göktürk hakkında bilgiler verilmektedir.