GÜNDEM

Gagare Organics’in En Sevilen Ürünleri İle Tanışın..

Yazar  | 

Sağlıklı ve doğal saç bakım serisi Garage Organics, Avrupa’nın en prestijli organik ürün sertifika kuruluşu Cosmos tarafından tescillenmiştir. Ürünlerin içinden sağlığa zararlı kimyasallar barındırmaz. Tüm aileniz için güvenle tercih edebilirsiniz.

Garage Organics, doğadan gelen en sağlıklı özlerle kuaför deneyimini bir araya getiriyor.

Doğadan gelen en sağlıklı bitkilerin organik tarım kaynaklı, soğuk pres özlerini ve yağlarını laboratuvar ortamında saçınız ve vücudunuz için en sağlıklı formülleri yaratmak için bir araya getirmektedir.

Garage Organics saç bakım ve cilt bakım ürünleri, aloe vera içeren doğal organik malzemeler kullanılarak üretilmektedir.

Garage Organics bugün Garage Hair Repair Studio’larının yanı sıra Beymen Mağazaları’nda, www.garageorganics.com online alışveriş sitesinde ve seçkin dermokozmetik satış siteleri ile Ortadoğu’da bazı websiteleri ve kozmetik noktalarında satılmaktadır.
Adres: Göktürk Merkez, İstanbul Cd. Country Life Sitesi No:30-32A Göktürk

İletişim: 0531 706 55 00

 

Bir önceki yazımız olan Gün İnşaat’tan Bolluca’da Yeni bir yaşam alanı… Kemercity Bolluca… başlıklı makalemizde Arnavutköy, Arnavutköy Bolluca ve BOLLUCA hakkında bilgiler verilmektedir.