GÖKTÜRK'TE HAYAT

Fransız pastane kültürü ve gerçek Fransız tatları Julia’s Patisserie’de !..

Yazar  | 

Julia’s Patisserie 26 Mayıs 2017  saat 17:00’deki Açılışına Davetlisiniz.

Julia’s Patisserie, Fransa’dan Türkiye’ye uzun ve detaylı çalışmalar sonrasında getirdiği lezzetli tatlı ve tuzlu ürünleri ile French patisserie kültürünün önde gelen el yapımı spesiyallerini günün her saatinde Göktürk’te sunuyor.

Julia’s Patisserie’nin eşsiz lezzetleri, uzun yıllar Avrupa’da gastronomi göstergesi olarak kabul edilen Meiller Ourier de France Patisserie (MOF) cheflerinden Nicolas Boussin, Olivier Bajard, Julien Boutonnet ve dünya pastry şampiyonu Julien Alvares’ten ve pek çok farklı yabancı şeften teknik eğitim almış olan Julia Akıncı tarafından hazırlanıyor.

Julia’s Patisserie’nin hem Pasta Şefi olan hem de kurumsal food development danışmanlığı yapan Julia Akıncı, Açılış davetinde  konuklarına, kendilerine özel lezzetleri hakkında bilgiler verecek ve konuklar özel lezzetleri deneyimleme fırsatı bulacaklar.

Ayrıca Julia’s Patisserie, sadece size özel üretebildiği tatlı ve tuzlu siparişlerinizle evinize, davetlerinize ve özel günlerinize katacağı yeni keyifleri, özel harmanlanan İtalyan kahveleri ve özel Chado çay çeşitleri ile taçlandırıyor.

Fransız pastane kültürü ve gerçek Fransız tatları Julia’s Patisserie’de

Uzun çalışmalar sonucunca tamamen el yapımı olan Fransız kruvasanları, eclairleri, fesleğenli beyaz çikolatası, özel yapım fransız pastaları, fransız Birioş ve Kişleri gibi farklı tatlarıyla öne çıkıyor.

Türkiye’de her yerde rastlayamayacağınız pek çok spesiyali, badem unuyla yapılan, hem göze hem de damağa hitap eden hafif tatlıları ile burada kendinizi keyiflendirebilir siniz. Sadece tatlıları ile değil özel Fransız tuzluları ile de günün her saatinde kendinizi şımartabilirsiniz.

Böyle lezzetli tatlılara, özel bardaklarda sunulan farklı aromalardaki Chado Tea ve İtalyan kahveler de eklenince tam anlamıyla hem gözünüze hem de damağınıza hitap eden bir bütünlük sağlanıyor. Buraya mutlaka uğramalı veya adresinize özel sipariş vermelisiniz. Haftanın her günü özel reçeteli ürünlerinin yanı sıra hafta sonları sabahları sunulan sıcacık kruvasanları için ise, önceden rezerve etmenizi öneririz…

26 Mayıs 2017  saat 17:00

https://juliaspatisserie.com

Instagram: julias_patisserie

Cami Sok. No:12/A GÖKTÜRK – İSTANBUL

Tel: 0 212 322 23 11

Bir önceki yazımız olan Onbir Ayın Sultanı, NAMLI GURME Ailesinde yaşanır. başlıklı makalemizde İftar Menüsü ve Namlı Gurme Göktürk hakkında bilgiler verilmektedir.