Genel

FAİK SÖNMEZ 2019-2020 SONBAHAR-KIŞ KOLEKSİYONU ELEGAN & ŞIK VE YALIN

Yazar  | 

FAİK SÖNMEZ 2019-2020 SONBAHAR-KIŞ KOLEKSİYONU ELEGAN & ŞIK VE YALIN

 

Faik Sönmez 2019-2020 Sonbahar Kış koleksiyonu; romantik detaylardan minimalist tasarımlara, enerjik ve dinamik duruşlu kapitone mont ve bomber’lara sezonun tüm trendlerini yansıtan birbirinden iddialı sayısız parçayla açılıyor. Sezonun ilk bakışta göze çarpan başrol oyuncusu ise tüvit kumaştan ceketler ve kabanlar.

Her sezon kendini gösteren ekose, 2019-2020 sonbahar-kış modasında efektif bir rol oynuyor. Birkaç sezonun gözdesi şal desen ve boyunda romantik fularlar ise sezonun önemli trendlerinden. Bu sezon, Faik Sönmez koleksiyonuna; kırmızı, zümrüt, gri, ekru, haki, hardal, bordo, lacivert rekleri, küçük safran detaylar ve nude’un siyahla buluştuğu tonlar hakim.

Geniş bir denim koleksiyonu ile karşımıza çıkan Faik Sönmez‘de; cep ağzı taşlı, zincir şeritli, paça ve yıkama detaylı jean’ler hem asi hem asil… Abiyelerde ise pullu danteller, metalik dokunuşlar, gold ve gümüş detaylı parlak kumaşlar kullanılırken sezonun hitlerinden simli jakarlı kumaşlar da unutulmamış.

 

 

Bu sezon; hem şık hem romantik, hem eğlenceli hem modern olmak isteyenler için Faik Sönmez 2019-2020 Sonbahar-Kış Koleksiyonu; konforlu, trendy ve rafine seçenekleri ile tüm mağazalarda ve www.faiksonmez.com adresinde sizleri bekliyor.

 

 

 

 

Bir önceki yazımız olan MURAT ALOĞLU'NUN HEYECANLA BEKLENEN YENİ KİTABI;OLUŞUM! başlıklı makalemizde #girdap #oluşum #salonyayinlari #lawrencemyersserisi #murataloğlu #salonyayınları, GİRDAP ve göktürk hakkında bilgiler verilmektedir.