MODA

Faik Sönmez 2017 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu sımsıcak ve çok renkli

Yazar  | 

Faik Sönmez yeni sezon 4

Faik Sönmez’den göz alıcı

2017 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu

Faik Sönmez yeni sezona; denizin, güneşin ve tropik esintilerin tonlarıyla dolu 3 ana temayla giriyor; Mavinin her tonu, zamansız renkler siyah ve beyaz, tropik esinti… Bu sezon; değişik kültürlerin karması dokunuşlar, farklı toprakların duygularını yaşatarak koleksiyona yumuşak ve sıcak bir duygu katıyor.

Koleksiyonun önemli bir bölümünü oluşturan mavi –beyaz çizgililer, gingham desenler, özellikle gömleklerde ve eteklerde sezonun favori parçaları arasında. Gömlekler ve tuniklerdeki küçük sırt dekolteleri, kollarda uygulanan volümler, tarz bir görünüm sunuyor.  Özellikle denim mont ve gömleklerde boyfriend havalı, bol ve rahat stiller dikkat çekiyor.

Pantolonlarda yeni formlar, yaz boyu zamansız ve günün her saati kullanılabilecek bir kolaylık sağlıyor. Bol ve kısa paçalı külot pantalonlar, bedeni fazla sıkmayan kalıplar sıcak yaz günleri için mutlaka denenmesi gerekenler arasında… Faik Sönmez yeni sezon 3 (2)

Yeni sezonda, renklerdeki çeşitlilikse göz alıcı... Aqua mavinin tropikal çağrışımlı, taptaze hisler getiren tonları büyülerken, çuha çiçeği sarısının iç ısıtan tonu güneş gibi parlıyor.  Yaz partileri için kırmızının alev gibi tonlarıyla tasarlanan elbise en iyi seçimken yeşilin doğadan ilham  alan tonları, günlük stile sıcak bir etki yapıyor. Metalize altın ve gümüş detaylar ise kumaşlarda ve işlemelerde karşımıza çıkıyor.

Yeni sezonda şık ve rahat bir tarz yaratmak için Faik Sönmez’e uğramayı unutmayın…

www.faiksonmez.com

 

Bir önceki yazımız olan Un Cote Obscur İlk Butiği İle Göktürk’te.. başlıklı makalemizde göktürk, Hilal Sönmez ve Neo Vista Çarşı hakkında bilgiler verilmektedir.