GÜNDEM

EĞİTİM UZMANI KORAY VAROL, GÖKTÜRK ANNELERİ İLE BULUŞTU

Yazar  | 

 

Türkiye’de ilk defa uygulanacak metotlarla öğrencilerin potansiyelini keşfeden Koray Varol Akademi, yoğun katılım ile gerçekleşen eğitim seminerinde Göktürk Anneleri ile bir araya geldi. Koray Varol Eğitim Kurumları Kurucusu Koray Varol’un çocukların yaş gruplarına göre tavsiyelerde bulunduğu seminerde ailelerin yapması gerekenler ve davranış biçimleri hakkında ipuçları verildi.

‘Yeni Nesil Eğitim Modeli’ vizyonu ile 21. yüzyıl mesleklerine hazır, yeteneklerini keşfeden, dünya vatandaşı bireyler olarak yetiştirmeyi amaçlayan Koray Varol Akademi’nin Kurucusu Koray Varol, çocukların potansiyelleri, yetenekleri ve korkularına ilişkin Göktürk Anneleri ’ne doğru iletişim ve eğitim teknikleri hakkında tecrübelerini paylaştı.

İstanbul’da eğitim kampüsü kuran grup, Koray Varol Akademi adıyla Eylül ayında başlayacak 2019-2020 eğitim öğretim yılında anaokulu, ilkokul ve ortaokul düzeyinde, “dünya standartlarında bir eğitim vizyonuyla” faaliyete başlayacak.

 

Bir önceki yazımız olan Nazan Öncel'e miras davası başlıklı makalemizde kemerburgaz, nazan öncel ve nazanöncelmiras hakkında bilgiler verilmektedir.