GÜNDEM

Doğtaş, Evlere Taşınan İş Hayatına Tarz ve Uyumun Aşkını Taşıyor

Yazar  | 

Doğtaş, Clara, Hector ve Palermo özel çalışma masası setleriyle, bugünlerde evlere taşınan iş hayatına rahatlık vadediyor. Tarz ve uyumun aşkını yansıtan bu özel setler ile evinizin sıcacık dokusunu bozmadan iş hayatınızı adapte etmeniz mümkün.

Kahverengi ve natürel toprak tonlarının kullanıldığı Doğtaş çalışma masası setleri, küçük boyutları ve özel saklama alanlarıyla tüm ofisinizi evinize sığdırmanıza destek oluyor. Farklı konsol ve sandalye kombin seçenekleriyle, evdeki iş hayatınıza renk katabilir veya sade bir tarzı seçebilirsiniz.

Clara çalışma masası seti, kendine bağlı özel kütüphane raflarıyla tüm eşyalarınızı düzende tutmanıza destek olurken, üçlü çekmece detayı ise geniş bir saklama alanı sağlıyor. Minimal tarzıyla evinizin her odasında kendisine yer bulacak olan Hector çalışma masası seti ise pratik çözümler arayanlara hitap ediyor. Palermo çalışma masası ise, duvara monte edilebilen özel saklama ve raf alanı sayesinde düzenli bir çalışma ortamı sağlıyor.

Özel aydınlatma ve koltuk seçenekleriyle kombinleyebileceğiniz çalışma masası setleri için   www.doğtaş.com adresini ziyaret edebilir, telefon ve Whatsapp üzerinde satış uzmanlarıyla görüntülü görüşerek evinizin rahatlığında yeni ofisinize ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Kemik Suyundan Gelen Lezzet TÜRKİYE’NİN İLK KEMİK SUYUNA ÇORBALAR SERİSİ BİZİM MUTFAK’TAN başlıklı makalemizde Ajinomoto, Ajinomoto Türkiye Pazarlamadan Sorumlu İcra Kurulu Üyesi Hülya Gündoğan Uçarlar ve Bizim Mutfak hakkında bilgiler verilmektedir.