Genel

Doğa Rutkay Kamal’dan : ”Biz dört kişiyiz”

Yazar  | 

Doğa Rutkay Kamal’dan hamilelik açıklaması: Biz dört kişiyiz

Dergimizin ilk sayı kapak konuğumuz, ünlüler jürisi üyemiz Göktürk’lü komşumuz sevgili Doğa Rutkay instagram hesabından beklenen müjdeyi paylaştı. Bir süredir hamile olduğu konuşulan Doğa Rutkay Kamal, iddiaları doğrulayarak sevenlerine ikiz müjdesi verdi.

Rutkay Kamal fotoğraflı açıklamasında, “Doğrudur efendim, biz dört kişiyiz” dedi. Kerimcan Kamal’la 2014 yılında evlenen Doğa Rutkay Kamal, hamile olduğu iddialarını doğruladı.

Daha önce 40 yaşından önce anne olmak istediğini vurgulayan Rutkay Kamal, ikiz bebek müjdesi verdiği açıklamasını sosyal medyadan yayınladı.

39 yaşındaki oyuncu şu ifadeleri kullandı: “Doğrudur efendim, bu fotoğrafta biz dört kişiyiz. Bir kadın olarak tıpkı büyük büyük anneannelerim gibi ben de çifte bebek mutluluğu yaşıyorum. Tam da arzu ettiğimiz vakitte… Sevenler sağ olsun, öyle çok sordunuz öyle çok istediniz ki… Bu bebeklerin bir sebebi de sizlerin güzel kalbi.
Ne mutlu bize. Vatana millete faydalı,merhametli, vicdanlı evlatlar olsunlar .
Allah isteyen herkese bu müjdeyi yaşatsın en içten hislerimle bunu diliyorum.
Dualarınıza, tüm iyi dileklerinize, saygınıza, sevginize, içtenliğinize kalben teşekkürler.
inşallah kucağımıza alalım, hep beraber sevelim”

Bir önceki yazımız olan Dünyaca ünlü markalar Kuvars Optik'te.. başlıklı makalemizde göktürk, Kuvars Optik ve Larus Lof hakkında bilgiler verilmektedir.