MODA

Der-s Official ile sanatı üzerinde taşıyan kadınlar

Yazar  | 

Der-s Official fular ve şallardaki tasarımlar çağdaş çizgileri ve canlı renkleriyle sanatın ipekle buluşmasını sağlıyor ve her kadının kendi tarzını yaratmasına da ilham veriyor

İster bir resim, ister bir heykel, isterse bir tiyatro oyunu olsun, iç dünyamızda olup bitenlerin dışavurumudur sanat. Her dokunuş yeni bir soluk, yeni bir bakış açısı, hayatımıza kattığımız yeni bir andır. Der-s Official bu yaklaşımla doğan, sanatı günlük hayatımıza taşıyan bir marka. Fular ve şallardaki tasarımlar, çağdaş çizgileri ve canlı renkleriyle sanatın ipekle buluşmasını sağlarken, özel dokunuşlarıyla her kadının kendi tarzını yaratmasına da ilham veriyor. “Humanity” ve “Identity” koleksiyonları kişiliklerimizi, “Life” ve “Back to Basics” koleksiyonları ise hayatın akışını yansıtan koleksiyonlar olarak öne çıkıyor.

Kadınlar artık Der-s Official şal ve fularlarına göre kıyafet seçiyor

 

Sadeliği, çağdaşlık ve özgünlüğü farklı hikayelerde buluşturan markanın kurucusu ve tasarımcısı Derya Kuzubaşıoğlu, modanın kalbi Milano’da Nuova Academia di Bella Arti’de eğitim aldıktan sonra Der-s Official markasını 2019 yılında hayata geçirdi. Fular ve şalların kullanımı ile ilgili var olan standartların ötesine geçmek isteyen Derya Kuzubaşıoğlu, kullandığı çağdaş çizgilerle, ürünleri kalıplaşmış kullanım alanlarının dışına çıkartıp, her yaştan kadının günlük yaşamda tarzlarını vurgulamalarına yardımcı oluyor.

 

 

Bir aksesuar olmanın ötesinde

Bu sanatsal Der-s Official koleksiyonları, farklı bağlama şekilleri ile bir aksesuarın ötesine geçiyor, günlük kıyafetimizi domine eden bir rol üstleniyor. Bu hali ile artık kadınlar, kıyafetlerine göre şal veya fular değil, şal ve fularlarına göre kıyafet seçer hale geliyor. Çeşitli kıyafetlerin tamamlayıcısı olmanın ötesine geçen Der-s Official, bazen bilekte, bazen boyunda, bazen saçta, bazen en sevdiğiniz çantanın üzerinde, bazen de bir kot pantolonun belinde kullanılabiliyor. Kıyafeti saniyeler içinde capcanlı ve benzersiz bir görünüme dönüştürebiliyor ve renklerinin vuruculuğu ile her kıyafet farklı bir anlam kazanıyor. Tek bir şal birbirinden farklı kıyafetlerimizle kullanılırken, aynı kıyafet farklı fularlar ve bağlama şekilleri ile her defasında farklılaşabiliyor.

 

Tutkularınızı, enerjinizi, cesaret ve özgünlüğünüzü Der-s Official ile yansıtın

Markanın imzası haline gelen farklı insan yüzlerinin illüstrasyonlar halinde yer aldığı “Humanity” ve “Identity” koleksiyonları, içimizdeki ve çevremizdeki farklı kişilikleri anlatıyor. O günkü ruh halimize veya bürünmek istediğimiz ruh haline göre koleksiyondan dilediğimiz tasarımı seçebiliyor ve kendimizi dışa vurabiliyor, tutkularımızı, enerjimizi, cesaretimiz ve özgünlüğümüzü dile getirebiliyoruz.

İpek ve kotonun şıklık ve kalite ile bütünleşmesi

 

‘Life’ ve ‘Back to the Basic’ koleksiyonları ise her kadının benzersiz bir hikâyesi olmasından ve sadelikten yola çıkılarak hazırlanmış özel parçalardan oluşuyor. Koleksiyonlar yaşanmışlıkların, yaşama dair umutların, kendini tanımanın, günlük hayatların ve şıklığın yansıması niteliğinde! Tasarımcının ipek ve koton kullanarak hazırladığı özel kumaş seçimi de kaliteyi beraberinde getiriyor.

Der-s Official, kendi tarzını arayan her kadının, sanatla buluşmasını temsil ediyor. Der-s Official şal ve fularları stilini yansıtmak isteyen tüm kadınların vazgeçemedikleri bir aksesuar haline geliyor.

Zamansız parçalar, ömürlük hediye

Bu zamansız ve çarpıcı şal ve fularlar ömür boyu değer verilecek harika aksesuarlar olarak kadınların gardırobunda yerlerini alırken, ince bir zevkle düşünülmüş hediye seçeneği olarak da karşımıza çıkıyor.

 

 

Bir önceki yazımız olan Gesa Tekstil başlıklı makalemizde gesa tekstil hakkında bilgiler verilmektedir.