Genel

Demak GurmeRUN 24 Mayıs’ta Forestanbul’da…

Yazar  | 

Ajandanıza şimdiden not alın:24 Mayıs :Şehrin Lezzet Hareketi Sizi Doğaya Çağırıyor;Demak GurmeRUN 


İlki Nişantaşı’nda gerçekleşen Demak GurmeRUN, bu sene de koşu sporu ile sağlıklı beslenmeyi bir araya getiriyor. 24 Mayıs’ta Forestanbul’da sporseverlere benzersiz bir deneyim yaşatacak GurmeRUN için geri sayım başladı.

Türkiye’de koşu sporu ile sağlıklı beslenmeyi bir araya getirerek bir ilki gerçekleştiren GurmeRUN, sporseverler ve sağlıklı yaşamı benimseyenleri bu yıl ormanda koşmaya davet ediyor. 24 Mayıs’ta “Şehrin Lezzet Hareketi Sizi Doğaya Çağırıyor” sloganı ile doğaya, sağlıklı beslenmeye, spora vurgu yapan Demak GurmeRUN 2015’te yine sağlık, lezzet ve enerji bir arada olacak…m

 

Türkiye’deki lezzet takipçilerini tüm dünyadan birçok ünlü gurme markası ile buluşturan Demak Gıda, geleneksel hale gelen GurmeRUN ile yine benzersiz bir deneyim yaşatacak. Türkiye’nin en büyük orman içi macera ve etkinlik merkezi olan Forestanbul’da koşucular ve sporseverler, doğada yarışmanın keyfini çıkartacak. GurmeRUN’da dereceye giren sporculara genel klasmanda ve yaş kategorilerinde ödüller verilecek. Yarış sonrasında ise sporcu ve aileleri için çok özel etkinliler düzenlenecek. Kurulacak Gurme Kasaba’da birbirinden lezzetli ürünler, ödüllü aile oyunları, müzik ve macera parkı deneyimi ile sadece koşu değil gün boyu bir lezzet macerası yaşanacak.

 

Ormanın en lezzetli hareketi olacak Demak GurmeRUN 2015’e katılmak için geç kalmayın. Online kayıt için; www.gurmerun.com

 

Lezzet düşkünleri bu bahar ormanda buluşuyor; Demak GurmeRUN 2015

 

Bir önceki yazımız olan intwon kids dergisi 2.sayı başlıklı makalemizde göktürk çocuk dergi, göktürk çocuk dergisi ve göktürk dergi hakkında bilgiler verilmektedir.