Genel

Yazar  | 

AVRUPA STANDARTLARINDAKİ YENİ İMALATHANESİ, DEĞİŞMEYEN LEZZETİ VE
EKİBİYLE ŞİMDİ KEMERBURGAZ’DA!

15 yılı aşkın süredir Göktürk’te organizasyon ve davet denilince ilk aklımıza gelen çözüm ortağımız CEVİZ EV YAPIMI Kemerburgaz’daki 1.000 m2 yi bulan Avrupa standartlarındaki imalathanesinin önünde ayrıca imalat satış mağazası olarak sıcak satış imkanı da sunuyor.
Kemerburgaz şubesini yaklaşık 5 yıldır Ceviz ailesinin tecrübeli üyesi olan Ayten Özkul’a emanet etmişler.
Ayten Özkul tecrübesi ve güler yüzüyle müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaya gayret ediyor. Ayten Hanım satışını yaptıkları tüm ürünlerinin imalathanelerinde üretildiğini ve tüm şubelere dağıtım buradan yapıldığını belirtti. Ayten Hanım aynı zamanda imalat satış mağazasında çalışmanın ayrıcalıklı olduğunu, zira burada böreklerin, yaprak sarmaların, mantıların yapım aşamasını gözlemlemenin hatta zaman zaman yardımcı olmanın keyfinin başka olduğunu söylüyor.

Ayrıca şubeler arasındaki en büyük mağaza olduklarını, dolayısıyla Kemerburgaz şubelerinin özel toplantılar ve organizasyonlar için uygun olduğu vurguluyor.
Ceviz, sektörün aksine uzun yıllardır aynı ekiple çalışıyor. Bu durum onlara ürünlerinde lezzet ve kalitenin sürdürülebilir olmasını sağlıyor.

Kısacası bu ‘’Anne İşi’’ lezzetler yıllardır aynı hünerli ellerden çıkıyor. Ceviz’i vazgeçilmez yapan bir başka önemli unsur da ürünlerinde kesinlikle katkı malzemesi, ekstra lezzetlendirici tuz, boya vs. kullanmamaları.

Ceviz’i rakiplerinden ayıran başka bir farklılık ise kişilere, gruplara özel üretim yapabilme esnekliği olduğunu belirten kurucu Oya Işık’ın belirttiğine göre; vegan,vejeteryan siparişlerin altından rahatlıkla kalkabildiklerini belirtiyor.

Yeni yılda glutensiz ürünler de ekleyeceklerini belirten Oya Hanım, hali hazırda menülerinin ve ürün yelpazelerinin oldukça inter-aktif olduğunu söylüyor. Neredeyse her hafta yeni bir meze, kurabiye ya da börekle müşterilerini sürekli şaşırttıklarını söylüyor. Bize göre de son haftaların meze favorisi enginar kalbi ve kadınbudu köfte, böreklerde pırasalı boşnak ve patatesli çıtır ev böreği, kurabiyelerde tahinli cevizli fena halde bağımlılık yapıyor.

Ceviz Ev Yapımı

letişim: 0212 322 84 44  – 0212 322 26 64 

Bir önceki yazımız olan BİRBİRİNDEN ÖZEL YILBAŞI GURME SEPETLERİ... başlıklı makalemizde BE --- SOUL OF FLOWERS, boğaziçi kuruyemiş ve CARREFOUR GURME hakkında bilgiler verilmektedir.