Genel

Çay ve kahve keyfiniz için Dr. Oetker’den Muzlu ve Havuçlu Kek!

Yazar  | 

Dr. Oetker, kek keyfinize keyif katmak için Muzlu Kek Karışımını diğer adıyla Banana Bread’i üretti…

 

Dr. Oetker Muzlu Kek Karışımını hazırlamak çok kolay. Aynı seride yer alan Dr. Oetker Havuçlu Kek Karışımının da ambalajı revize edildi.

 

Kendine has ıslak yapıları ile damaklarda taht kuran Dr. Oetker Muzlu ve Havuçlu Kek Karışımları ile istenirse bir bütün baton kek istenirse de 12 adet muffin hazırlanabiliyor.

 

Dr. Oetker Deneme Mutfağı Uzmanları‘nın önerilerine göre Muzlu Kek’e ceviz, zencefil, muskat ve kişniş gibi baharatlar; Havuçlu Kek’e ise kuru üzüm, ceviz ekleyebilir ve Dr. Oetker Beyaz Çikolatalı Sos ile servis yapabilirsiniz.

 

Yeni ürünlerimizi satış noktalarından satın alabileceğiniz gibi dilerseniz Dr. Oetker Sanal Mağaza aracılığıyla da sipariş verebilirsiniz.

 

Dr. Oetker ürünleri ve tarifleri hakkında bilgi almak isteyenler veya hazırlama / pişirme ipuçlarına, püf noktalarına ulaşmak isteyenler 0 800 / 415 98 04 no’lu Ücretsiz Danışma Hattı’nı arayabilir veya www.droetker.com.tr internet adresine başvurabilirler

Bir önceki yazımız olan GÖKTÜRK’ÜN SATRANÇTAKİ GURURU başlıklı makalemizde göktürk, intown ve satranç hakkında bilgiler verilmektedir.