Genel

BOLLUCA’NIN MÜSTAKİL EVLERDEN OLUŞAN YEPYENİ BUTİK PROJESİ: NEO PARK BOLLUCA

Yazar  | 

Neo Yapı, Kemerburgaz ve Göktürk’teki başarılı projelerinden sonra 3. Havalimanı ve Kanal İstanbul projesi ile ses getiren ve yatırımcıların gözdesi olan Arnavutköy’ün Bolluca bölgesinde hayata geçirdiği projelere, her geçen gün yenilerini ekliyor. Bölgedeki ilk ve en büyük projesi olan, kendi diktiği ağaçlarla yeşillendirmeye destek olduğu, 2 bin dönüm orman arazisi ve 600 dönümde 415 müstakil ev ve 8 mahalleden oluşan Neo Gölpark İstanbul’dan sonra bölgeyi geliştirmeye devam ediyor.

 

Neo Yapı’nın bölgedeki son projesi ise Neo Park Bolluca

Neo Park Bolluca etrafında açık otopark alanı ve güvenlikle çevrili 3 blok, 20 bahçeli sıra evden oluşan yeni nesil bir müstakil yaşam projesi olarak dikkat çekiyor. Proje tasarlanırken teknolojinin tüm avantajlarından yararlanılacak bir mimari tasarım anlayışı içerisinde birçok ince detay düşünüldü. Çocuk ve yetişkin olmak üzere toplamda 2 adet yüzme havuzu bulanan bu projede her daireye özel otopark alanı da yer alıyor. Sıra evlerin tamamı 3+1 olarak tasarlanmış olup, her evin kendine ait teras ve geniş bahçeleri bulunuyor. İçlerinde ise kaliteli ve yeni nesil malzemeler kullanılıyor.

www.neoyapi.com

 

Bir önceki yazımız olan İSNOVA DERİ SOCIAL İSTANBUL KEMER COUNTRY'DE DERİ MEVSİMİ ALIŞVERİŞ GÜNLERİNDE... başlıklı makalemizde deri mevsimi alışveriş, göktürk ve İSNOVA hakkında bilgiler verilmektedir.