Genel

Bingo İle Çamaşırlarda Bir Adım Sonrasını Düşünmek Yok!

Yazar  | 

Lekelere karşı koruma sunan Bingo Ultra Beyaz Toz Deterjan, etkisi yıkandıkça yenilenen koruma teknolojisi ile her yeni lekelenmede, yağlı lekelerin kumaşa tutunmasını zorlaştırıyor!

Hayatta hep bir adım sonrasını düşünen kadınlardan ilham alan Bingo, çamaşırların yıkanmasının ardından bir adım sonrasını düşünüyor ve yağlı lekelere karşı kumaşları da koruma altına alarak kadınların gönlünü fethediyor. Bingo, sadece lekeleri çıkarmakla kalmıyor, leke tutmayı zorlaştıran formülüyle çamaşırlar bir kere Bingo ile yıkandıktan sonra oluşabilecek yeni yağlı lekelere karşı adeta kalkan görevi de görüyor.

Özel teknolojisi sayesinde etkili bir performans sağlayan Ultra Beyaz Toz Deterjan, pamuklu kumaşlarda ipliklenme, tüylenme ve boncuklanmayı gidermeye yardımcı olananti-pilling özelliğiyle çamaşırların yeni gibi görünmesini sağlıyor ve kadınların hayatına artı değer katmaya devam ediyor.

 

www.bingo.com.tr

www.facebook.com/bingoturkiye

www.twitter.com/BingoTurkiye

Bir önceki yazımız olan Geçmişten Günümüze Otomobilin Serüveni başlıklı makalemizde araç, BUHAR MAKİNESİ ve göktürk hakkında bilgiler verilmektedir.