GÜNDEM

Sevdiklerinizi Bgiftboxes ile Şımartın..

Yazar  | 

Herkesin gün içinde kendini mutlu hissedebileceği, enerji atabileceği bir hobiye yönelmesi gerektiğini düşünüyorum. Bir yanda çocuklarım ile ilgilenirken, içimde her zaman çalışma isteğim vardı. İlk başta hobi olarak başladığım doğum günü organizasyonları mesleğim haline geldi. Görselliğe olan merakım ve aldığım olumlu geri dönüşler motivasyonumu arttırdı. Üç çocuk annesi tecrübelerimi, detaycı kişiliğimi sentezleyerek, yaklaşık 6 ay önce, yeni doğan bebekler için hediye kutuları tasarlamaya başladım. Çocuklarımdan esinlendiğim ve onları da kapsayan ortak bir isimle ‘Bgiftboxes’ markasıyla, kutularıma hayat verdim.

Kutularımı hazırlarken, bebeğiniz olduğunda ilk gereksinimleri nedir?, sorusu ile yola çıktığım bu süreçte, özel dizaynlarımla, en kıymetlimiz bebekleri taçlandırıyor ve duygulara dokunuyoruz. Her bir parçası titizlikle seçilmiş ve görseli kadar işlevinin de özel olmasına önem vererek, benzeri olmayan hoş geldin bebek setleri tasarlıyoruz. Kutularım temel olarak doğal ahşaptan yapılmıştır ve içeriği ithal, Avrupa standartlarına uygun ürünler kullanılarak dizayn edilmişlerdir. Bütün ürünler tüm hassas bebek ciltlerine uygun, tamamen doğal ürünlerdir. Bizi diğer yeni doğan hediyelerinden ayıran özelliğimiz; en yakınınızdan, en resmi bağlarınıza bile gönül rahatlığı ile armağan edebileceğiniz setler olmasıdır. Kim bilir belki de kendi bebeğiniz için alış veriş yapmak isteyebilirsiniz. Bu nedenle kutu içeriği ve çeşidi müşterilerimizin tercihinize bırakılmıştır. 5 parça ürün olan kutumuz fazla geldiyse, 3 parça ürün olan kutular ilginizi çekebilir. Kutularımız yalnızca kıyafet ve oyuncaktan ibaret değil, müslin battaniye, bebek emzik aksesuarları, cilt bakımı ürünleri de içermektedir, ve yine bu ürünlerde ithal, tamamen doğal ürünlerdir. Hediye tasarımlarımızla fark yaratmak bizi çok heyecanlandırıyor.

En önemsediğimiz detay; kutularımızın; içerisinde neşe ve sevgi dolu bir şekilde sizlere ulaşması, hediyeyi aldığınız ailenin mutluluğuna fazlasını katabilmesidir. Her bebek yeni bir umut yeni bir hayat demektir. Onlara layık hediyeler bulabileceğiniz kutularımızla her zaman yanınızda olmaktan çok mutluyuz.

Bgiftboxes markasını, sadece yeni annelere olan hediyeler olarak düşünmemelidir. Zamanla genişleyen müşteri profili ile, yeni ofis arkadaşınızın masasını doldurması veya bir aile bireyinizin mutluğunu en güzel şekilde kutlamanız için bir hediye alternatifi olma yolunda ilerlemektedir. Farklı konularda her türlü hediyeyi verebilmenize yardımcı olacak bir organizasyon olmayı hedeflemekteyiz.

BGIFTBOXES by ESRA SAHIN

@bgiftboxes

Stey Atelier & Cafe
Belediye cad. Işıldır Sok.
No4/C Göktürk

Bir önceki yazımız olan ANADOLU EFES EUROLEAGUE ŞAMPİYONU başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.