GÜNDEM

Bebek bakımında hijyen

Yazar  | 

Tüm dünyayı etkisi altına alan küresel salgın ile birlikte hijyen günümüzde daha da önem kazandı. Özellikle bu süreçte bebeklerin bakımı ve temizliğine daha da fazla dikkat edilmesi gerekiyor. Bebeklerin hijyeni için en sık kullanılan ürünler arasında yer alan ıslak havlu, bebek alt değişiminin yanı sıra el ve vücut temizliği için de yoğun olarak tercih ediliyor.

 

Bebeklere özel olarak tasarlanan ıslak havlular, annelerin hijyen için en sık kullandığı ürünler arasında geliyor. Sadece bebek alt değişimi için değil, el ve vücut temizliği için de kullanılan ıslak havluların bebeklerin hassas tenine uygun olması önem taşıyor. Bebek tenine direkt temas etmesi nedeniyle tercih edilen ıslak havluların paraben ve alkol içermemesine dikkat edilmesi gerekiyor.

Uluslararası kalite standartlarıyla annelerin gönül rahatlığıyla kullanabileceği ürünler geliştiren Wee Baby, Bakım Kategorisi’ndeki ürünleriyle anneler ve bebeklerinin her zaman yanında. Bebeklerin hassas tenine özel olarak geliştirilen Wee Baby Islak Havlu, parfüm içermeyen pamuklu dokusuyla bebeklerin cildini nazikçe temizliyor, hassas cildine zarar vermiyor. Paraben ve alkol içermiyor. Krem özü ile de yumuşaklık hissi veren Wee Baby Islak Havlu, bebeğinizin temizliğini sağlarken içiniz rahat edecek.

 

Wee Baby Islak Havlu ile birlikte diğer bakım ürünleriyle ilgili daha detaylı bilgi için http://www.weebaby.com.tr/

Bir önceki yazımız olan The North Face ile Hareket Etmeye Devam başlıklı makalemizde The North Face ve www.thenorthface.com.tr hakkında bilgiler verilmektedir.